۰
 
کد مطلب: 87077 |
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۱۰
تفکر بسیجی مانع از شکل گیری ضدارزشها در جامعه می شود
 
 
بخشدار کاغذکنان میانه در نشستی، تفکر بسیجی را راهگشای حل بسیاری از مشکلات کشور دانسته و گفت: تفکر بسیجی در جامعه خصوصاً در محیط های کاری از شکل گیری ضد ارزشها جلوگیری می کند.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، ابوالفضل آذری در جمع شورای اداری شهر آقکند میانه با ابراز همدردی با خانواده های جانباختگان زلزله اخیر از کلیه اعضای شورای اداری و همچنین آحاد مختلف مردم در بخش خواست تا هدایای نقدی و غیر نقدی خود را جهت ارسال به مناطق زلزله زده به مراکز پیش بینی شده تحویل نمایند.

 

 

 

 

 

 

 

   وی همچنین از ارسال کمک های جمع آوری شده از جمله پتو، نان لواش، آب معدنی، مواد غذایی و بهداشتی، کنسرو، لباس گرم و… در روزهای گذشته خبر داد و از همدلی و همراهی اهالی بخش در یاری رساندن به زلزله زدگان غرب کشور تقدیر کرد.

 

 

 

 

 

 

   بخشدار کاغذکنان در بخش دیگری از سخنان خود با تبریک فرارسیدن هفته بسیج گفت: به یاری خداوند با برگزاری مراسمات مختلف در این هفته با همکاری و هماهنگی مردم و ادارات همانند سایر نقاط کشور، بتوانیم رشادتها و دلاوریهای بسیج در عرصه های مختلف را به جامعه یادآور می شویم.

 

 

 

 

 

 

   آذری تاکید کرد: این هفته بهانه ای برای زنده نگه داشتن ارزشها و تفکرات بسیجی در میان جامعه و حفظ ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی علی الخصوص امر به معروف و نهی از منکر است.

 

 

 

 

 

   وی با بیان اینکه تفکر بسیجی در جامعه خصوصاً در محیط های کاری از شکل گیری ضد ارزشها جلوگیری کرده و سبب افزایش روحیه معنویت، وحدت و همدلی، تلاش و تدّین می گردد،  تشکیل بسیج به فرمان حضرت امام خمینی(ره) را نشان از درایت و هوشیاری ایشان عنوان کردند و هدف از تشکیل بسیج را ایجاد توانایی های لازم در بین افراد معتقد به قانون اساسی و اهداف انقلاب اسلامی دانستند که به منظور دفاع از کشور و نظام جمهوری اسلامی و همچنین استفاده از قابلیت ها و توانایی های این نهاد در مواقع بحرانی و کمک و مساعدت به مردم در برهه های مختلف، تشکیل گردیده است.

 

 

 

 

 

 

   بخشدار کاغذکنان افزود: نمود بارز عملکرد بسیج را می توان به کمک رسانی به زلزله زدگان غرب کشور در هفته جاری دانست که بسیار چشمگیر است.

 

 

 

 

 

 

   وی با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس نیز  پس از یورش ارتش تا دندان مسلح و سازمان یافته رژیم بعث عراق، نقش بسیج به عنوان یک نیروی جوشیده از بطن جامعه و مردم در صحنه دفاع مقدس آشکار شد و در کنار سایر نیروهای نظامی و دفاعی، توانست نقش شایسته ای در دفاع از میهن به نمایش بگذارد.

 

 

 

 

 

 

خبرنگار: داود رضالو

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب