۰
 
کد مطلب: 86966 |
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۹
افزایش اماکن فرهنگی برای مقابله با هجمه فرهنگی/ضرورت تاکید رعایت حجاب به گردشگران
 
 
نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه راهکار مقابله با جنگ نرم افزایش اماکن فرهنگی در سراسر کشور است، گفت: باید رعایت حجاب به گردشگران گوشزد شود.

به گزارش میانا به نقل از فارس، حجت‌الاسلام سیدمحمدعلی آل‌هاشم اظهار داشت: تمام دستگاه‌ها باید به موضوع فرهنگی وارد شود و البته شهرداری نیز توجه ویژه به این موضوع در شهر دارد.

وی با بیان اینکه دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران برخورد سخت و فیزیکی علیه کشورمان را پرهزینه می‌دانند، بیان کرد: در حال حاضر دشمنان ایران برخوردهای نرم را علیه کشورمان پیش گرفته‌اند و تنها روش مقابله با این برخورد نرم، افزایش فعالیت‌های فرهنگی در داخل کشور است.

نماینده ولی فقیه در استان اضافه کرد: با افزایش فعالیت‌های فرهنگی در کشور می‌توان در مقابل هرگونه هجمه فرهنگی و جنگ نرم دشمن ایستاد.

وی ابراز کرد: باید محیط‌های فرهنگی، مجتمع‌های فرهنگی و اماکنی به این شکل در مجتمع‌های مسکونی و محلات افزایش یابد تا کشور را از هرگونه هجمه فرهنگی مصون داشت.

امام جمعه تبریز خاطرنشان کرد: با برنامه‌ریزی صحیح در راستای تبیین مسائل فرهنگی عجین یافته با اسلام و آموزه‌های دینی می‌توان مقابله اساسی با جنگ نرم کرد تا ریشه‌کن شود.

وی در خصوص وضعیت حجاب استان با تاکید به اینکه استان آذربایجان‌شرقی،منطقه‌ای مذهبی و دین‌مدار است، گفت: با توجه به فرارسیدن تبریز ۲۰۱۸ شاهد بی‌حجابی برخی گردشگران هستیم که باید رعایت شئونات اسلامی گوشزد شود تا نام استان از نظر حجاب خدشه‌دار نشود.

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب