۰
 
کد مطلب: 86661 |
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۶
دو نمایشگاه کتاب در دانشگاه آزاد اسلامی میانه برپا شد
 
 
به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، دو نمایشگاه کتاب با موضوع «آینده روشن با خانواده کتاب خوان» در محل طبقه همکف و کتابخانه ساختمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه برپا شده است.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا،  رضا وجدی مدیر پژوهش و فناوری واحد میانه اظهار کرد: به مناسبت هفته کتاب و کتاب خوانی و ترویج فرهنگ مطالعه، دو نمایشگاه با موضوع آینده روشن با خانواده کتاب خوان در محل طبقه همکف و کتابخانه ساختمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه برپا شده است.

 

 

 

 

وی افزود: نمایشگاه تازه­های کتابخانه با ۲۳۰ عنوان کتاب جدید در رشته های  مختلف و جدیدترین شماره های نشریات ادواری و پایان نامه های دانشجویان مقاطع تکمیلی در محل کتابخانه مرکزی دانشگاه در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفته است.

 

 

 

 

وجدی بیان کرد: از برنامه جنبی این نمایشگاه فروش کتب انتشار یافته اعضای هیات علمی واحد با ۴۰ درصد تخفیف و ثبت نام از علاقمندان به شرکت در مسابقه کتابخوانی است.

 

 

 

 

مدیر پژوهش و فناوری واحد میانه ادامه داد: در نمایشگاه دیگری که در محل طبقه همکف ساختمان مرکزی برپاست، بیش از ۵۰۰ عنوان کتاب با موضوعات علمی و عمومی و ده ها عنوان نرم افزار آموزشی، مهندسی و زبان به چشم می خورد  و با ۵۰ درصد تخفیف ویژه نمایشگاهی برای علاقه مندان و خریداران عرضه می شود.

 

 

 

 

وجدی اضافه کرد:  این نمایشگاه ها به مدت یک هفته در معرض دید علاقه مندان قرار گرفته است.

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب