۰
 
کد مطلب: 85970 |
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه 10 آبان 1396 ساعت 15:17
نهایی شدن قرارداد قبولین مرحله دوم آزمون فولاد میانه
 
 
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه از قطعی شدن قرارداد قبولین مرحله دوم آزمون استخدامی با شرکت فولاد تا آخر وقت اداری امروز خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، حمید شکری در پی مشکلات پیش آمده از طرف شرکت MMT در عقد قرارداد با قبولین مرحله دوم به محل مجمتع فولاد رفته و در نشستی با مدیر اجرایی پروژه و مذاکره تلفنی با مسئولین رده بالای فولاد از قبولین خواست تا آخر وقت اداری امروز در مجتمع فولاد میانه به جهت عقد قرارداد حضور یابند.

 

وی تاکید کرد: هیچ مشکلی بر سر راه  استخدام این جوانان وجود نداشته و قرار داد آنها با شرکت فولاد قطعی شده است.
فرماندار ویژه میانه با اشاره به وضعیت بیکاری در شهرستان میانه، حفظ اشتغال موجود و ایجاد اشتغالزایی بیشتر برای جوانان این منطقه را از ضروریات خوانده افزود: پیگیری اشتغال قبولین آزمون فولاد میانه از دغدغه های چندین ساله فرمانداری ویژه میانه و دیگر مسئولین شهرستان بود که با پیگیریهای مجدانه و مستمر موفق به حل این مشکل شدیم.

 

وی جلب و جذب سرمایه گذاران جدید، حمایت از تولید کنندگان و سرمایه گذاران موجود در شهرستان، رفع موانع موجود بر سر راه تولید و اشتغال و حمایت همه جانبه از سرمایه گذاران را از دیگر امور پیگیری و در حال انجام از سوی فرمانداری و دیگر مسئولین در راه توسعه هر چه بیشتر شهرستان عنوان نمود.

 

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب