۱
 
کد مطلب: 85793 |
 
تاریخ انتشار : یکشنبه ۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۰
اردکانیان با رای بالای نمایندگان راهی وزارت نیرو خواهد شد/ لزوم ادامه تعامل وزیر پیشنهادی با مجلس پس از کسب رای اعتماد
 
 
عضو هیئت رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس خواستار ادامه تعامل اردکانیان با مجلس پس از کسب رای اعتماد از منتخبان مردم شد و افزود: براساس صحبت‌های مطرح شده بین نمایندگان انتظار می‌رود وزیر پیشنهادی با کسب رای بالای از خانه ملت راهی وزارت نیرو شود.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، یعقوب شیویاری گزینه پیشنهادی دولت برای سکانداری وزارت نیرو را فردی علمی و توانمند در این حوزه دانست و گفت: اردکانیان در طی سالیان متمادی با حضور در عرصه‌های بین‌المللی بخش آب تجارب بسیار مناسبی را به دست آورده است که مسلما در صورت حضور در این وزارتخانه و حمایت مجلس از ایشان شاهد رفع بسیاری از معضلات و مشکلات صنعت آب و برق خواهیم بود.

وی با تاکید بر اینکه مدیریت علمی اردکانیان پاسخگوی بسیارهای از نیازهای وزارت نیرو خواهد بود، ادامه داد: براساس صحبت‌های مطرح شده بین نمایندگان مجلس انتظار می‌رود وزیر پیشنهادی با کسب رای بالای از خانه ملت راهی وزارت نیرو شود.

این عضو هیئت رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی بر لزوم استفاده از نیروهای توانمند و دلسوز در مجموعه وزارت نیرو تاکید کرد و گفت: امروزه بحران آب در سراسر جهان فراگیر شده است که امیدواریم وزیر پیشنهادی نیرو با استفاده از تجارب بین‌المللی خود و الگوبرداری از کشورهای موفق در این عرصه بتواند معضلات موجود در بخش آب کشور را نیز سرو سامان بدهد.

شیویاری خواستار ادامه تعامل اردکانیان با مجلس پس از کسب رای اعتماد از منتخبان مردم شد و افزود: توسعه انرژی‌های تجدیدپذیر، تضمین خرید برق و سرمایه‌گذاری در این بخش از اولویت‌های وزیر پیشنهادی نیرو است که امیدواریم با حضور اردکانیان در این وزارتخانه شاهد پیاده‌سازی این مهم در کشور باشیم.

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه اردکانیان با بهره‌مندی از توانمندی‌های خود بایستی در تلاش برای رفع مشکلات آب شرب روستایی باشد، تصریح کرد: لازم است تمامی مجموعه وزارت نیروی دولت دوازدهم در راستای قانون برنامه ششم توسعه گام بردارند که مطمئنا حرکت در این مسیر موجب موفقیت روزافزون این وزارتخانه حیاتی در آینده پیش‌رو خواهد شد.

 

 

 

 

انتهای پیام/

 
 
 
 
  1. احد علزاده گفت:

    سلام این آقا کیه که مصاحبه میکنه فکر کنم یه بار تو میانه دیدم و خیلی آشنا به نظر میرسه

نظر شما در مورد این مطلب