۰
 
کد مطلب: 85304 |
 
تاریخ انتشار : شنبه 29 مهر 1396 ساعت 14:26
از مردم و مسئولین در قبال حمایت از مواضع انقلابی سپاه قدردانی می‌‌کنم/ حجت‌‌الاسلام آل‌‌هاشم با همراهی صمیمانه‌‌شان موجب دلگرمی سپاهیان اسلام شدند
 
 
فرمانده سپاه عاشورا از همدلی و همراهی صمیمانه و مواضع انقلابی مردم و مسئولین از سپاه در برابر تهاجم لفظی ایالات متحده امریکا قدردانی کرد.

به گزارش میانا به نقل از آناج، این پیام به شرح زیل می‌باشد؛

بسم الله الرحمن الرحیم

یاوه گویی‌‌های رئیس جمهور آمریکا یک بار دیگر ثابت کرد، آمریکا شیطان بزرگ است و نباید فریب خدعه‌‌ی دست مخملی را خورد.

فرزندان ملت در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به خود می‌‌بالند که به عنوان سرباز ولایت و خادم مردم، همواره در صف مقدم و سنگر اولِ مقابله با استکبار جهانی ایستاده‌‌اند و این پایبندی به آرمانِ والای پاسداری از انقلاب اسلامی است که سپاه را هدف دشمنی‌‌ها و بغض و کینه مستکبران عالم قرار داده است.

همانطور که فرمانده معظم کل قوا در بیانات حکیمانه خود تاکید داشتند آمریکا باید هم از سپاه که در مقابل آتش افروزی هایِ ام الفساد و گروهک های پرورش یافته‌‌اش چون داعش ایستاده و روز به روز به هدف نابودی آنها نزدیک می شود؛ عصبانی باشد.

ملت شریف و غیرتمند ایران اسلامی در روزهای گذشته نشان دادند که همچون چهار دهه‌‌ی عصرِ انقلاب اسلامی در کنار فرزندان خود در سپاه پاسداران ایستاده‌‌اند و حامی و پیشتیبان سربازان فداکار خود هستند.

اینجانب بر خود فرض می‌‌دانم از مردم بزرگوار، مسئولین محترم، نیروهای مسلح قهرمان، نمایندگان و ائمه جمعه به ویژه نماینده معزز ولی فقیه در استان و امام جمعه محبوب تبریز، حضرت حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم که با حمایت و همراهی صمیمانه و موضع گیری های به هنگام و قاطعانه در حمایت از سپاه و سبزپوشان پاسدار حریم ولایت، موجب دلگرمی سپاهیان اسلام گشتند؛ تشکر و سپاسگزاری نمایم.

تاریخ معاصر ما نشان داده است که اتحاد و همدلی راز پیروزی های ملت ایران در مقابل دشمن زبون بوده و از این پس نیز تحت فرمان ولایت، همگی همدل و همصدا در مقابل مستکبران عالم خواهیم ایستاد تا روزی که پرچم نهضت به دستان مبارک حضرت بقیه الله الاعظم(عج) سپرده شود.

سرتیب دوم پاسدار  غلام عسگر کریمیان
فرمانده سپاه عاشورا

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب