۰
 
کد مطلب: 84874 |
 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۰
مشکل آلایندگی کارخانه آهن اسفنجی باید حل شود/ هزینه مراسم افتتاحیه می توانست صرف رفع مشکل اشتغال جوانان شود
 
 
نماینده میانه ضمن انتقاد از صرف هزینه‌های زیاد برای مراسم افتتاحیه آهن اسفنجی کارخانه فولاد، خواستار توجه جدی مسئولین به حل مشکل آلایندگی و زیست‌محیطی این مجموعه صنعتی شد.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، فردین فرمند نماینده مردم میانه در مراسم افتتاح کارخانه آهن اسفنجی این شهرستان با حضور معاون اول رئیس‌جمهور ضمن انتقاد شدید از هزینه بسیار بالا برای مراسم افتتاحیه، بابیان اینکه حل بسیاری از مشکلات شهرک‌های صنعتی ما محتاج چند صد میلیون است، افزود: با این مقدار پول می‌توانستیم مشکل بیکاری بسیاری از جوانان این شهرستان را حل کنیم و نیازی به این‌همه صرف هزینه برای این قبیل افتتاح‌ها نبود.

 

 

این نماینده مجلس با اشاره به وجود مشکل آلایندگی کارخانه آهن اسفنجی، خواستار مطالعه زیست‌محیطی و توجه جدی مسئولین امر نسبت  به حل این موضوع شد.

 

 

 

فرمند در ادامه با اشاره به اجرای غلط سیاست‌های اصل  ۴۴ در بزرگ‌ترین مجموعه صنعتی شهرستان میانه، اظهار داشت: در حال حاضر مشکل استخدامی بسیاری از قبولین آزمون در واحد احیاء کارخانه فولاد میانه حل‌نشده است.

 

 

 

وی مشکل آب شرب شهرستان و پایاب سد آیدوغموش و تکمیل سد شهریار را ازجمله مطالبات اصلی مردم از دولتمردان عنوان کرد که نیازمند تخصیص بودجه‌های دولتی به‌منظور توسعه و پیشرفت منطقه و جلوگیری از مهاجرت و افزایش بیکاری است.

 

 

 

 

خبرنگار: امید کوهی

انتهای پیام/

 

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب