۰
 
کد مطلب: 84748 |
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۰
تیم تراکتورسازی به صورت مستقیم به آسیا صعود می‌کند
 
 
در صورت کنار گذاشتن تیم نفت تهران از باشگاه‌های آسیا، تراکتورسازی به صورت مستقیم راهی لیگ قهرمانان آسیا خواهد شد.

به گزارش میانا به نقل از فارس، به دلیل مشخص نبودن مالکیت باشگاه نفت تهران و همچنین شکایت متعدد از این باشگاه احتمال دارد این تیم از لیست سهمیه ایران در باشگاه‌های آسیا کنار گذاشته شود.

در این صورت تیم تراکتورسازی به صورت مستقیم به لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا صعود کرده و تیم ذوب‌آهن اصفهان به پلی‌آف این رقابت‌ها راه می‌یابد.

در حال حاضر سهمیه ایران ۱+ ۳ است و اگر تغییراتی در این سهمیه داده شده و ۲+۲ شود، با حذف نفت تهران، تیم تراکتورسازی به عنوان نماینده ایران در جام حذفی به لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا معرفی شده و به همراه پرسپولیس در مرحله گروهی لیگ قهرمانان حضور می‌یابد و تیم‌های استقلال تهران و ذوب‌آهن اصفهان به مرحله پلی آف حضور خواهند یافت.

تیم تراکتورسازی تبریز سابقه ۴ دوره حضور در لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا را داشته که سه بار در مرحله مقدماتی حذف شده و یک بار به مرحله یک هشتم نهایی صعود کرده بود.

تراکتورسازی سال گذشته در فینال جام حذفی برابر نفت تهران مغلوب شد و از راه‌یابی مستقیم به لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا بازماند، اما به دلیل سوم شدن در لیگ برتر سهمیه پلی آف این مسابقات را کسب کرده بود.

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب