۰
 
کد مطلب: 84700 |
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۱۷
سوالم را از شریعتمداری به‌‌خاطر قولی که داد پس گرفتم
 
 
شیویاری گفت: وزیر صنعت و معدن قول داد مشکلات پروژه فولاد میانه را حل و سریعاً آن را به بهره‌‌برداری برساند.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، یعقوب شیویاری در گفت‌‌وگو با خبرنگار گروه اقتصادی آناج با بیان اینکه اهرم‌‌های نظارتی یک نماینده شامل تذکر، سوال و استیضاح می‌‌شود، ابراز داشت: درپی مکاتبات متعدد با وزارت صنعت و معدن درخصوص پروژه فولاد میانه و عدم کسب نتیجه‌‌ی لازم، با اتکاء به نارضایتی شهروندان تصمیم به طرح سوال از وزیر صنعت وقت، یعنی نعمت‌‌زاده گرفتم.

 

 

 

وی افزود: با اینکه وزیر صنعت تغییر یافت، اما طرح سوال طبق قانون بر قوت خود باقی بود و شریعتمداری باتوجه به جایگاهی که داشت، می‌‌بایست به سوالات پاسخ می‌‌داد و در صورت عدم اقناع حتی بنا داشتم او را به صحن علنی مجلس بکشانم.

 

 

 

 

نماینده میانه با بیان اینکه در جلسات متعدد عده‌‌ای خواستار ارائه فرصت شدند و طرح سوال از وزیر صنعت را باتوجه به آغاز روزهای اول فعالیتش مناسب ندانستند، تصریح کرد: بنده همچنان این توجیهات را قبول نمی‌‌کردم و سعی در استفاده از حق سوال به‌‌عنوان اهرم فشار داشتم تا اینکه معاونان وزیر صنعت نیز قول دادند مسئله را حل کنند و به‌‌خاطر همین وعده خواستار خارج کردن طرح سوال از دستور جلسه شدم.

 

 

 

وی اذعان داشت: خوشبختانه امروز به بنده اطلاع دادند روز شنبه با حضور معاون اول رئیس‌‌جمهور پروژه فولاد میانه که در نوع خود بزرگ‌‌ترین طرح خاورمیانه است به بهره‌‌برداری می‌‌رسد و جوانانی که در انتظار بودند، بر سر کار خود حاضر می شوند.

 

 

 

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب