۰
 
کد مطلب: 84460 |
 
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۴
شهردار جدید تا پایان مهر رسماً کارش را آغاز می‌کند /هر گونه بی‌احترامی نسبت به دیگر اعضای شورا منجر به ایجاد مشکلات در فضای شورا خواهد بود
 
 
عضو شورای شهر تبریز در رابطه با مسائل مربوط به عدم امضای صورتجلسه انتخاب شهردار توسط برخی از اعضای شورا توضیحاتی را ارائه داد.

به گزارش میانا به نقل از فارس، فریدون بابایی‌اقدم  در رابطه با مسائل مربوط به عدم امضای صورتجلسه انتخاب شهردار توسط برخی از اعضای شورا اظهار داشت: با توجه به انتخاب شهردار در تبریز و تعیین فرد منتخب، روال جلسات شورای شهر به این‌گونه است که صورتجلسه هر جلسه در جلسه بعدی امضا می‌شود که جلسه بعد از انتخاب شهردار مصادف با عاشورای حسینی(ع) شد و شورا جلسه‌ای بعد از انتخاب شهردار برگزار نکرده‌ است.

وی با بیان اینکه طبق روال برنامه‌ای شورای شهر صورتجلسات هر جلسه در جلسه بعدی توسط دبیر به امضای تمام اعضا در می‌آید، بیان کرد: متاسفانه با توجه به اینکه بعد از انتخاب شهردار تبریز به علت تعطیلی روز یک‌شنبه امکان کنار هم آمدن اعضا نبود و باعث شد روند اداری و قانونی و تکمیل صورتجلسه و ارسال به وزارت کشور با تعلل چند روزه روبه‌رو شود.

عضو شورای شهر تبریز ادامه داد: البته صورتجلسه انتخاب شهردار همراه با پیوست‌نامه به فرمانداری تبریز ارسال شده و طبق پیگیری‌های صورت گرفته توسط فرماندار وصول شده است.

وی اضافه کرد: همچنین شهردار منتخب به همراه حراست شهرداری برخی نامه‌ها و مدارک لازم جهت امضا را آماده کرده و در مجموع اقدامات اولیه در  انتخاب شهردار طی شده است.

بابایی اقدم بیان داشت: امروز و یا نهایتاً فردا صورتجلسه توسط اعضای ۱۳ نفره شورا امضا شده و به وزارت کشور ارسال خواهد شد تا در سریع‌ترین زمان حکم شهردار منتخب ابلاغ شود و هیچ مشکلی در این رابطه وجود ندارد.

وی با اشاره به اینکه اگر صورتجلسه توسط برخی اعضا امضا نشده و تا به امروز نگه داشته شده فقط به دلیل این بوده که می‌خواهیم شهردار تبریز،  منتخب تمام اعضای ۱۳ نفر باشد، ادامه داد: هر گونه بی‌احترامی نسبت به دیگر اعضای شورا منجر به ایجاد مشکلات در فضای شورا خواهد شد  این در حالی است که اعضای شورای پنجم در تعامل، همکاری و وحدت کلمه با یکدیگر هستند.

عضو شورای پنجم تبریز افزود: با امضای صورتجلسه توسط اعضا بلافاصله آن به وزارت کشور ارسال شده و امیدواریم شهردار تا پایان مهرماه کار خود را رسماً آغاز کند.

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب