۰
 
کد مطلب: 84147 |
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۱۵
تصادفات متعدد و ترافیک شدید در جاده اهر – تبریز امان مردم را بریده است/ مسوولانی که قول افتتاح بزرگراه اهر- تبریز را دادند، پاسخگو باشند
 
 
نماینده مردم اهر و هریس در مجلس گفت: واقعاً تصادفات متعدد و ترافیک شدید در جاده اهر – تبریز امان مردم را بریده و نارضایتی جدی اهالی این منطقه را فراهم کرده است،اگر نتوانیم در قبال قول‌ها و تعهداتی که به مردم دادیم، پاسخگو باشیم، موجبات بدبینی مردم را فراهم کرده‌ایم.

به گزارش میانا به نقل از فارس، بیت‌الله عبداللهی اظهار داشت: اتمام بزرگراه اهر – تبریز یک مطالبه عمومی است و انتظار داریم تمام مسوولان دست‌اندرکار با اهتمام جدی نسبت به تسریع در اجرای این پروژه اقدامات لازم را انجام دهند.

وی افزود: این پروژه جزو پروژه‌های مصوب و اولویت‌دار سفر ریاست جمهوری به آذربایجان بوده و انتظار داریم تمام دستگاه‌های مرتبط، با بسیج عمومی تمام امکانات و تجهیزات نسبت به تسریع در اتمام این پروژه اقدام لازم را انجام دهند.

این نماینده مجلس گفت: متأسفانه در برخی قسمت‌های این  پروژه، تلاش‌هایی که انجام می‌شود، کارآمد نیست و آن طور که در هدف‌گذاری‌ها و برنامه‌ها اعلام می‌شود، محقق نشده است.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس افزود: واقعاً تصادفات متعدد و ترافیک شدید در جاده اهر – تبریز امان مردم را بریده و نارضایتی جدی اهالی این منطقه را فراهم کرده است و اگر ما مسوولان نتوانیم در قبال قول‌ها و تعهداتی که به مردم دادیم درست عمل کنیم، موجبات بدبینی و نارضایتی مردم را فراهم کرده‌ایم.

وی گفت: اکثر مطالبات پیمانکاران پرداخت شده و انتظار داریم پیمانکاران قطعات بزرگراه اهر – تبریز با همت جهادی و در جهت رفاه حال مردم از هیچ تلاشی فروگذار نکنند و با کار شبانه‌روزی برای اتمام این پروژه اقدامات اساسی انجام دهند.

این مقام مسوول افزود: برای اتمام این پروژه که مسوولان کشوری و استانی قول اتمام آن را داده‌اند، از رئیس جمهوری، وزیر راه و شهرسازی، سازمان برنامه و بودجه و تمام ادارات مرتبط که در این خصوص دخیل هستند، پیگیر بوده‌ایم و تا اتمام پروژه، تمام تلاش خود را خواهم کرد که این خواسته به حق مردم منطقه محقق شود.

وی گفت: در این خصوص با هیچ کس تعارفی نداریم و هر مدیر و مسوولی که قول داده باید ۳۵کیلومتر اعلامی را در پروژه امسال به اتمام برساند و در صورت محقق نشدن آن، در قبال افکار عمومی پاسخگو باشد و انتظار داریم در اسرع وقت اقدامات اساسی در جهت تسریع در آسفالت مورد تعهد شده، انجام دهند.

عبداللهی افزود: ۱۹۰ میلیارد ریال اوراق به این پروژه اختصاص یافته و تلاش داریم از منابع مختلف اعتبارات این پروژه را تأمین کنیم تا در اجرای این پروژه خللی وارد نشود.

نماینده مردم اهر و هریس تأکید کرد: هیچ اولویتی در منطقه به اندازه بزرگراه اهر – تبریز مهم نبوده و بزرگ‌ترین خدمت به ارسباران و مردم شریف این منطقه، اتمام این پروژه مهم و حیاتی است.

وی به پیمانکاران این پروژه اعلام کرد: به عنوان نماینده مجلس در طول شبانه‌روز در خدمتتان بوده و در هر موردی که بتواند با پیگیری به تسریع این پروژه کمک کند، آمادگی دارم و خدمتگزار تمام کسانی هستم که خالصانه در این پروژه در جهت رضایت خدا و مردم تلاش می‌کنند.

عبداللهی یادآور شد: با وجود اینکه سال گذشته این پروژه پیشرفت قابل توجهی داشته است ولی کافی نیست و مردم انتظار دارند هرچه سریع‌تر وضعیت بزرگراه اهر – تبریز مشخص شود و مردم شاهد بهره‌برداری کامل از این پروژه باشند.

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب