۰
 
کد مطلب: 83890 |
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۲۴
اجتماع بزرگ “اهلا من العسل” در مسجد جامع میانه برگزار شد
 
 
با حضور بیش از 1000 نفری دانش آموزان بسیجی، اجتماع بزرگ "اهلا من العسل" در مسجد جامع شهرستان میانه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه در این مراسم، فرهنگ عاشورا را فرهنگ ایثار، شجاعت، شهامت، شهادت و از خود گذشتگی دانست و با بیان اینکه شهدای ما در دوران دفاع مقدس، درس از این مکتب باقی گرفته بودند، راه نجات از تاریکی ها را حرکت در مسیر عاشورا عنوان کرد.

 

 

 

   حجت الاسلام حسن امیرنژاد، اقتدار و پیشرفت کشور را مرهون خون هزاران شهید تربیت یافته در مکتب عاشورا دانست و افزود: شما جوانان باید به تاسی از قاسم ابن حسن(ع)، همواره در مسیر ولایت حرکت کرده و به عنوان سرمایه ها و نعمت هایی عظیم و باارزش برای آینده کشور، تحت لوای ولایت در سنگر علم و جهاد همچون حججی ها و فهمیده ها عمل کنید.

 

 

 

 

   وی با اشاره به اینکه دشمن در جهت بی هویت سازی، دین گریزی، تفرقه افکنی، القای ناکارآمدی نظام و انقلاب و از بین بردن فرهنگ شهادت، تمام اهداف و توانش را متمرکز  کرده است، تصریح کرد: دشمن غافل از وجود معنویت و فرهنگ عاشوایی در شما جوانان است و چشم خود را بر حقیقت بسته و نمی بیند که امثال “محسن حججی” با شهادت خود در دنیا چه غوغایی بپا کرده اند.

 

 

 

    مداحی، روضه خوانی و سینه زنی به یاد حضرت قاسم فرزند شهید امام حسن(ع) از مهمترین برنامه های این اجتماع بزرگ دانش آموزی بود.

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب