۰
 
کد مطلب: 83793 |
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۳
انجمن حمایت از بیماران سرطانی مهرانه در میانه افتتاح شد +گزارش تصویری
 
 
انجمن حمایت از بیماران سرطانی مهرانه زنجان طی مراسمی بصورت رسمی در شهرستان میانه آغاز بکار کرد.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، روز سه شنبه ۴ مهرماه، طی مراسمی و با حضور جمعی از مسئولین و خیرین شهرستان  انجمن حمایت از بیماران سرطانی مهرانه زنجان بصورت رسمی در شهرستان میانه آغاز بکار کرد.

 

 

 

انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان استان زنجان (مهرانه) به شماره ثبت ۲۷۰ در شهریور ماه سال ۱۳۸۵ به پیشنهاد خانم دکتر مینوش مقیمی (فوق تخصص خون و آنکولوژی) و آقای مهندس اصغر وثوق و با همت والای خیرین زنجان شکل گرفت و پس از اخذ مجوزهای قانونی از آذرماه همان سال فعالیت های خود را در سطح استان زنجان آغاز نمود.

 

 

مهرانه تشکلی است غیردولتی، غیرسیاسی و غیرانتفاعی که با اتکا به فضل خداوند و مشارکت و حمایت مردم نیکوکار بر آن است تا با یاری نیروهای داوطلب مردمی امکان بهبودی بیماران مبتلا به سرطان را بیش از پیش فراهم نموده و از طریق ارتقاء کمّی و کیفی سلامت جسمی و روانی بیماران، روح امید به زندگی را در آنان ایجاد نماید. هم اکنون مهرانه کانون پر مهر و پناهگاهی مطمئن برای بیماران مبتلا به سرطان این دیار تلقی می شود که اعضاء آن برای کاستن آلام بیماران از هیچ کوششی فروگذار نمی کنند. فرهنگ حاکم بر مهرانه، اعتماد کامل به ارزشهای والای انسانی، اسلامی، نوع دوستی، فداکاری، یکپارچگی درونی و تعهد است.

 

 

 

اصغر وثوق،ددبا یادآوری اینکه مهرانه به قطب تشخیص، درمان، تحقیق و پژوهش سرطان تبدیل شده است، ادامه داد: خیرین زنجانی ثابت کردند در این شهر مهر و محبت همچنان موج می زند.

 

 

مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران سرطانی با یادآوری اینکه هزینه های مربوط به رادیوتراپی برای تمام بیماران رایگان است، خاطرنشان کرد: از ابتدای آغاز به کار کلینیک مهرانه یک هزار و ۶۰۰ بیمار پذیرش شدند.

 

 

مسئول کلینیک تخصصی مهرانه هم در سخنانی به ارائه خدمات این مجموعه به بیماران با مساعدت های خیرین گفت: این مجموعه علاوه بر درمان در راستای پیشگیری از ابتلای مردم ساکن زنجان و از این پس در شهرستان میانه فعالیت خود را ادامه خواهد داد.

 

 

 

گفتنی است حجت الاسلام و المسملمین محمد رضا حامدی امام جمعه سابق میانه به عنوان رئیس شورای مشورتی مهرانه در شهرستان میانه در این مراسم حضور داشته و حاضرین قبل از اجرای مراسم با حضور در مزار مطهر شهدای شهرستان میانه ضمن ادای احترام به مقام شامخ آنان بار دیگر با آرمان های نظام و انقلاب تجدید میثاق کردند.

 

 

 

 

خبرنگار و عکاس: امید کوهی

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب