۰
 
کد مطلب: 83712 |
 
تاریخ انتشار : دوشنبه 3 مهر 1396 ساعت 11:36
پروژه های محرومیت زدایی سپاه در شهرستان میانه افتتاح و به بهره برداری رسید
 
 
با حضور سردار کریمیان فرمانده سپاه عاشورای استان آذربایجان شرقی چندین پروژه عمرانی در راستای محرومیت زدایی از دهستان کاغذکنان شمالی میانه همزمان با هفته دفاع مقدس افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی میانا، صبح امروز سه شنبه ۳ مهر ماه همزمان با هفته دفاع مقدس با حضور سردار غلام عسگر کریمیان فرمانده سپاه عاشورای استان آذربایجان شرقی ۴ پروژه از مجموع ۱۵ پروژه عمرانی محرومیت زدایی شهرستان میانه افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

 

 

این پروژه ها با اعتباری بالغ بر۷۶۰ میلیون تومان از سوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و به همت قرارگاه پیشرفت و آبادانی طی مدت ۳ ماه تکمیل و به بهره برداری رسیده که ۴ پروژه آن تکمیل و ۱۱ پروژه دیکر با ۸۰ درصد پیشرفت در ماه های آتی به بهره برداری خواهد رسید.

 

 

 

این پروژه ها در مجموع شامل احداث ۲خانه عالم در روستاهای گورجق و یانبلاق؛ احداث ۳ حلقه چاه برای تامین آب شرب روستاهای گورجق، یانبلاق و کریان، احداث ۳ منبع بتی در روستاهای گلوجه، کهورین و رشید آباد، احداث ۵ استخر کشاورزی بصورت سنگ لاشه و پلیمر در روستاهای گنجین، بارانقار، کلیان، قشلاق کهورین و ۱ راه بین مزارع روستای شاه علی بیگ لو و همچنین انتقال آب کشاورزی بهطول ۳ کیلیومتر در روستای گورجق می باشد.

 

 

 

 سردار کریمیان و هیئت همراه به همراه فرماندهی و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه میانه در ابتدای برنامه های افتتاح پروزه های محرومیت زدایی به شهدای گمنام بخش کاغذکنان ادای احترام کرده و در انتها با حضور در منزل خانواده شهدا با آرمان های آنان تجدید میثاق کردند.

 

 

 

گفتنی است سرهنگ قائمی جانشین و مرتضوی مسئول کارگارگروه عمران و زیر ساخت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه عاشورا و فرماندار میانه و جمعی از اعضای شورای اداری سردار کریمیان را در این افتتاح ها همراهی کردند.

 

 

 

  

 

 

 

خبرنگار و عکاس: امید کوهی

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب