۰
 
کد مطلب: 83344 |
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۱۰
هشت سال دفاع مقدس، موجب بازداندگی و امنیت امروز کشور شده است
 
 
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه با اشاره به خاصیت اقتدار بخشی، وحدت آفرینی و بازداندگی دوران دفاع مقدس، گفت: دفاع دیروز، بازداندگی امروز و امنیت آفرین است.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، حجت الاسلام حسن امیرنژاد در جمع کارکنان سپاه میانه ضمن تسلیت ایام محرم، با اشاره به فرا سیدن هفته دفاع مقدس، این ایام را تبلور اتحاد و حرکت مردمی با محوریت امام راحل(ره) دانست و اظهار کرد: هرچه داریم از ۸ سال دفاع مقدس داریم.

 

 

   وی با بیان اینکه دفاع ۸ ساله ایران در برابر عراق و کشورهای استعماری و استکباری، طولانی ترین و شگفت آورترین جنگ کلاسیک قرن بیستم است، گفت: جنگ ما، جنگ بین حق و باطل و اسلام و کفر بود و عامل شروع آن، خصومت شخصی و جاه طلبی های صدام، اختلافات مرزی و ایدئولوژیکی بود و شرق و غرب حامیان این زیاده خواهی ها بودند.

 

 

 

   حجت الاسلام امیرنژاد با تشریح بخش هایی از ویژگی های دفاع مقدس، دفاع مقدس را جهاد در راه خدا و عمل به تکلیف الهی عنوان کرد و افزود: برادری، همدلی، شهادت طلبی، بزرگواری و مروت در عین قدرت، معنویت، تضرع و استغاثه از مهمترین ویژگی های رزمندگان اسلام در این دوران بود که نتیجه این توکل، تضرع و استغاثه آنان، نصرت الهی بود.

 

 

 

   مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه با اشاره به عربده کشی های اخیر ترامپ و بی اثر دانستن این عربده کشی ها برای ملت هوشیار ایران، اقتدار، عزت، سربلندی و امنیت را از برکات دفاع مقدس، خون شهدا و ایثارگری های رزمندگان دانست و خاطرنشان کرد: ملت ایران با وجود واقع شدن در محاصره مطلق ناامنی خارجی، در امنیت کامل داخلی به سر می برند و این نتیجه همان دفاع ۸ ساله است.

 

 

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب