۰
 
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه:

هرچه شناخت و بصیرت بیشتر؛ دشمن شناسی و دشمن ستیزی بیشتر

کد مطلب: 82278 |
 
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۰۶
هرچه شناخت و بصیرت بیشتر؛ دشمن شناسی و دشمن ستیزی بیشتر
 
 
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه در جمع بسیجیان شرکت کننده در دوره 45 روزه تکمیلی با اشاره به اهمیت بصیرت گفت: هرچه شناخت و بصیرت نسبت به حق و حقیقت بیشتر شود، دشمن شناسی و دشمن ستیزی بیشتر می شود.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، حجت الاسلام حسن امیرنژاد با اشاره به مفهوم عرفه و دعای عرفه، عرفه را شناخت و دعای عرفه را دعا برای شناخت معنا کرد و افزود: هر چه بصیرت و شناخت بیشتر شود، حقیقت آشکارتر شده، محبت و حبّ به آن بیشتر می شود و در نتیجه باطل مبغوض تر می گردد.

 

 

 

   وی ولایت و شهدا را از مصادیق حقیقت عنوان کرد و اظهار داشت: با شناخت عمیق و بصیرت نسبت به مسئله ولایت و شهدا، راه و هدف آنان برایمان روشنتر شده و دشمن شناسی و دشمن ستیزی مان بیشتر می شود.

 

 

 

   حجت الاسلام امیرنژاد نتیجه دعای عرفه را شناخت خدا و تسلیم در برابر رضایت و خواست او دانست.

 

 

 

   وی با بیان اینکه شما جوانان وارثان شهدا و انقلابید، شهدای حرم را الگو و اسوه جوانان اسماعیلی کشور معرفی کرد و گفت: آنها اسماعیل وار مطیع امر ابراهیم زمان خود شدند و اطاعت از ولی فقیه و پشتیبانی از او را در سرلوحه اموراتشان قرار دادند.

 

 

 

   دوره ۴۵ روزه آموزش تکمیلی بسیج به استعداد یک گردان در آموزشگاه شهید باکری میانه برگزار شد و مرحله نخست آن با اجرای اردوی عملی ۳ روزه در اردوگاه شهید ناصری به پایان رسید.

 

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب