۰
 
کد مطلب: 82154 |
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۱۱
دشمن چشم به راه رفتارهای اشتباه ماست/ مداحان در گفتار و رفتار هوشمندانه عمل کنند
 
 
نظری فعال سیاسی استان آذربایجانشرقی در همایش مقابله با جریانهای انحرافی با بیان اینکه دشمن چشم به راه رفتارهای اشتباه ماست، مداحان را به هوشمندی در گفتار و رفتار فرا خواند و متذکر شد: مراقب باشیم با رفتارهای غلط خود، بهانه دست دشمن ندهیم.

  به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، حجت الاسلام مجتبی نظری با تشریح اوضاع سیاسی اسلام در جهان و تلاش دشمن برای نابودی اسلام به دست داعشیان مسلمان نما، گفت: نیروهای داعشی و خانواده هایشان مبادرت به حفظ قرآن می کنند تا خود و رفتارهایشان را حقّ جلوه دهند.

 

 

 

   وی افزود: آنها با توحش و قتل و غارت و تجاوز، می خواهند چهره اسلام را چهره ای خشن، وحشی و متجاوز به جهان معرفی کنند و تمام تلاش خود را برای ریشه کنی شیعیان بکار گرفته اند حتی در این راه به خانواده های خود هم رحم نکرده و فرزندانشان را برای کشتار جمعی شیعیان با انجام عملیات انتحاری، تحریک و ترغیب می کنند.

 

 

 

   این استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به نزدیک شدن ایام عزاداری ماه محرم، از مداحان خواست تا از هم اکنون نسبت به آنچه برای مردم ارائه خواهند کرد، برنامه ریزی کرده و مطالبشان را بازنگری کنند.

 

 

 

    حجت الاسلام نظری، قمه زنی و از این قبیل عادات توسط شیعیان و ارائه مطالب خارج از عقل و غیرقابل قبول توسط وعاظ و مداحان را عاملی برای تمسخر و بهره جویی دشمن تلقی کرد و گفت: آنچه واقعی و مستند است باید مبنای روضه خوانی و عزاداری های ما قرار گیرد.

 

 

 

   وی با تذکر بر اینکه یزید، شمر، ابن ملجم و امثال آنها اکنون در لباس داعش و … وارد صحنه شده اند و حتی به ارتداد شیعه هم راضی نشده، آنها را کافر معرفی می کنند، اظهار کرد: حسینی که فقط در محرم ها میهمان ما باشد به درد نمی خورد، ما باید در تمام طول سال حسینی بوده و حسین وار زندگی کنیم تا هیچ کس و در هیچ لباسی نتواند ما را از پای درآورد.

 

 

 

    همایش روشنگری بمنظور مقابله با جریانهای انحرافی و افراطی تکفیری با حضور  بیش از ۲۰۰ نفر از مداحان و فرماندهان پایگاه های بسیج در حسینیه امام خمینی(ره) سپاه میانه برگزار شد.

 

 

 

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب