۰
 
کد مطلب: 82111 |
 
تاریخ انتشار : یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۳
اردوهای جهادی برای ساخت خانه محروم در شهرستان میانه
 
 
رهبری معظم انقلاب با دستور آتش به اختیار، به صورت شفاف اخلال موجود در دستگاه ها را بیان می کند که اردوهای جهادی برای ساخت خانه محروم نمونه ای از عمل به این فرمایشات است.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا،  اردوی جهادی بسیجیان حوزه شهید بهشتی با پایان مراحل بتن ریزی، دیوار کشی و سیم کشی پروژه خانه محروم در شهر آچاچی میانه، مرحله نازک کاری آن را آغاز کردند.

 

 

 

 

تاکید رهبر معظم انقلاب نسبت به توسعه و تداوم اردوهای جهادی در حالی است که این این اردوها، مجموعه ای از فعالیت های خود جوش است که توسط دانشجویان، طلاب حوزه های علمیه، دانش آموزان،  دانشجویان و سایر جوانان داوطلب در مناطق محروم کشور برگزار می شود که هر کدام بنابر ظرفیت ها و توانایی های موجود، انواع خدمات از جمله انجام پروژه های عمرانی مورد نیاز منطقه، خدمات کشاورزی، پزشکی-درمانی، آموزشی- تحصیلی و … را در کنار فعالیتهای فرهنگی ارائه می دهند.

 

 

 

 

بخش اعظم از هدف از برگزاری این اردوهای جهادی، بر پایه سازندگی استوار شده است که این سازندگی از خودسازی درونی افراد آغاز و به سازندگی در مناطق محروم خلاصه می شود.

 

 

 

 

   در این پروژه شاهد تلاشهای شبانه روزی فرمانده و بسیجیان حوزه شهید بهشتی و حضور افتخارآمیز یعقوب شاهمحمدی رزمنده و جانباز ۸ سال دفاع مقدس در جمع بسیجیان هستیم.

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب