۰
 
کد مطلب: 82097 |
 
تاریخ انتشار : یکشنبه 5 شهریور 1396 ساعت 06:53
باید از تبلیغات جهان سومی و بنر و تبریک و گل و شیرینی بکاهیم
 
 
رئیس شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به آغاز به کار پنجمین دوره شورای اسلامی گفت: به نظرم تا هر اندازه که بتوانیم باید از تبلیغات جهان سومی ، بنر ، تبریک، گل و شیرینی بکاهیم و به جای صرف کردن وقت به این چنین روابط باید زمان را صرف کار کنیم.

به گزارش میانا به نقل از فارس، شکور اکبرنژاد صبح امروز در دومین جلسه پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تبریز اظهار داشت: بر اساس دستور جلسه تعیین شده ، جلسه امروز شورای شهر در چهار محور برگزار می‌شود که تعیین اعضای کمیسیون‌های شورا نیز در جلسه امروز  مورد توجه قرار خواهد گرفت.

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز با گرامیداشت هفته دولت افزود:عدم پاسخگویی مسؤولان و نهادها و عدم نقد، قدرت جامعه را به سمت پس‌رفت و اضمحلال خواهد برد و به همین دلیل باید پاسخگویی به شهروندان و رسانه‌ها را مورد توجه قرار دهیم.

اکبرنژاد با اشاره به اینکه در هر جایی که خرد حاکم نباشد خردمندی توأم با دردمندی خواهد بود اظهار داشت: توجه به خرد جمعی و پیش‌برد امور با خرد جمعی قطعاً برکات زیادی برای جامعه خواهد داشت.

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز در پایان سخنانش با اشاره به آغاز به‌کار پنجمین دوره شورای اسلامی گفت: به نظرم تا هر اندازه که بتوانیم باید از تبلیغات جهان سومی، بنر، تبریک،گل و شیرینی بکاهیم و به جای صرف کردن وقت به این‌چنین روابط  باید زمان را صرف کار کنیم.

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب