۰
 
کد مطلب: 82056 |
 
تاریخ انتشار : شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۰
هر گونه کوتاهی در انجام وظیفه از سوی کارکنان دولت اجحاف است در حق مردم
 
 
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با بیان اینکه دولت بعنوان نماینده و حقوق بگیر ملت به شمار می رود افزود: هر گونه کوتاهی از سوی کارکنان دولت اجحاف بزرگی در حق مردم به شمار می رود.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، حمید شکری در آیین تجلیل از کارمندان نمونه ادارات و نهادهای شهرستان میانه با تبریک روز کارمند به همه کارکنان دولت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره دولتمردان بزرگ نظام جمهوری اسلامی ایران، شهیدان رجایی و باهنر گفت: این دولتمردان نمونه و الگوی ما مسئولین و دولتمردان هستند و باید با الگوگیری از آنها بتوانیم ادامه دهنده راه این شهدا در جهت خدمات رسانی بیشتر به مردم باشیم.

 

 

 

وی با بیان اینکه مسئولین و کارکنان دولت حقوق بگیر دولت به شمار رفته و دولت نیز امور مالی خود را از ملت تامین می کند تاکید کرد: همه ما مسئولین و دولتمردان در اصل حقوق بگیر ملت به شمار می رویم و باید درانجام امور آنها غفلت نکنیم.

 

 

 

فرماندار میانه با اشاره به اینکه مردم با رای و اختیار خود تفویض اختیار کرده و آن را به دولت می سپارند افزود: این مردم هر وقت بخواهند می توانند سلب اختیار کنند.

 

 

 

 

شکری به بحث انتخابات و حضور مردم در پای صندوقهای رای اشاره کرده گفت: مردم با انتخاب خود مشخص می کنند که به کدام دیدگاه، خط مشی و برنامه رای  می دهند و اکنون ما بعنوان نمایندگان دولت انتخابی مردم که در صدر امور قرار گرفته ایم باید در جهت ارائه خدمت به مردم حرکت کنیم تا بتوانیم حق اعتماد آنها را ادا کرده و به خواسته های بحق آنها جامه عمل بپوشانیم.

 

 

 

وی با بیان اینکه طبق بازرسی های محسوس و نامحسوس بعمل آمده از ادارات میزان رضایتمندی بالاتر از میزان نارضایتی است  افزود:  این امر در سایه تلاش مسئولین و کارمندان وظیفه شناس و نمونه شهرستان حاصل آمده است.

 

 

 

شکری در ادامه از مسئولین و کارکنان ادارات و نهادهای شهرستان خواست تا در مسیر سرمایه گذاری در شهرستان در برابر متقاضیان سرمایه گذاری طوری رفتار کنند که سرمایه گذاران بیشتری در جهت اشتغالزایی و رونق منطقه جذب شهرستان شوند  و در این خصوص از تمامی کسانی که در این راه و در جهت ایجاد یک اشتغال بیشتر در شهرستان قدم بر می دارند کمال قدردانی را دارم.

 

 

 

گفتنی است در پایان مراسم از کارمندان نمونه دولت در شهرتان میانه با اهدای لوح و هدایایی تجلیل شد.

 

 

 

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب