۰
 
کد مطلب: 81813 |
 
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۵۶
تماس فرماندار تبریز با مدیر کارخانه ای که نماز را برای کارکنان اجباری کرده بود/ قول مدیر کارخانه برای اصلاح روند موجود
 
 
شهرتی‌‌فر با اعلام رضایت از روند تولیدی کارخانه چسب هل و اشتغالزایی برای بیش از 300 نفر، از حذف مقررات اجباری کارخانه خبر داد.

به گزارش میانا به نقل از آناج، رحیم شهرتی‌‌فر فرماندار تبریز، با اشاره به بازدید خود از کارخانه‌‌ی چسب هل و حاشیه‌‌هایی ایجاد شده در فضای مجازی به‌‌خاطر بنر نصب شده در مجموعه مبنی بر لزوم اقامه نماز جماعت و جریمه‌‌ی کارگران حاضر نشده در نماز اول وقت، ابراز داشت: بنده قبل از بازدید از مقررات آن کارخانه اطلاعی نداشتم و صرفا به دلیل اینکه مدیریت آن واحد صنعتی را کارآفرینی جوان برعهده دارد، جهت اطلاع از طرح‌‌های توسعه در کارخانه چسب هل حاضر شدم.

وی افزود: در کارخانه چسب هل بیش از ۳۰۰ کارگر مشغول فعالیت هستند و انصافاً آن واحد صنعتی به خوبی پیش می‌‌رود و سیستم فعالی را دارد.

فرماندار تبریز با بیان اینکه اجبار کارگران به اقامه‌‌ی نماز مورد تائید شرع اسلام نیست، عنوان کرد: در تماسی که امروز با مدیریت کارخانه چسب هل داشتم موارد را به او گوشزد کردم و متذکر شدم ما نمی‌‌توانیم خارج از حدود اسلام، مقررات وضع کنیم، او نیز عنوان کرد نیتش خیر بوده و قول داد روند موجود را اصلاح کند.

وی خاطرنشان ساخت: البته مدیریت کارخانه چسب هل این احتمال را نیز داد که رقبا چنین حاشیه‌‌سازی‌‌هایی را برای تخریب کارخانه داشته‌‌اند.

شهرتی‌‌فر در پایان اذعان داشت: از مدیریت کارخانه خواستم به جای اجبار و اعمال جریمه، کارگران را به اقامه نماز تشویق و ترغیب نماید؛البته بنده در هنگام حضور آن بنر را ندیدم و بعدا در فضای مجازی متوجه ابعاد قضیه شدم.

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب