۰
 
کد مطلب: 81813 |
 
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۵۶
شهرتی‌‌فر با اعلام رضایت از روند تولیدی کارخانه چسب هل و اشتغالزایی برای بیش از 300 نفر، از حذف مقررات اجباری کارخانه خبر داد.
تماس فرماندار تبریز با مدیر کارخانه ای که نماز را برای کارکنان اجباری کرده بود/ قول مدیر کارخانه برای اصلاح روند موجود
 

به گزارش میانا به نقل از آناج، رحیم شهرتی‌‌فر فرماندار تبریز، با اشاره به بازدید خود از کارخانه‌‌ی چسب هل و حاشیه‌‌هایی ایجاد شده در فضای مجازی به‌‌خاطر بنر نصب شده در مجموعه مبنی بر لزوم اقامه نماز جماعت و جریمه‌‌ی کارگران حاضر نشده در نماز اول وقت، ابراز داشت: بنده قبل از بازدید از مقررات آن کارخانه اطلاعی نداشتم و صرفا به دلیل اینکه مدیریت آن واحد صنعتی را کارآفرینی جوان برعهده دارد، جهت اطلاع از طرح‌‌های توسعه در کارخانه چسب هل حاضر شدم.

وی افزود: در کارخانه چسب هل بیش از ۳۰۰ کارگر مشغول فعالیت هستند و انصافاً آن واحد صنعتی به خوبی پیش می‌‌رود و سیستم فعالی را دارد.

فرماندار تبریز با بیان اینکه اجبار کارگران به اقامه‌‌ی نماز مورد تائید شرع اسلام نیست، عنوان کرد: در تماسی که امروز با مدیریت کارخانه چسب هل داشتم موارد را به او گوشزد کردم و متذکر شدم ما نمی‌‌توانیم خارج از حدود اسلام، مقررات وضع کنیم، او نیز عنوان کرد نیتش خیر بوده و قول داد روند موجود را اصلاح کند.

وی خاطرنشان ساخت: البته مدیریت کارخانه چسب هل این احتمال را نیز داد که رقبا چنین حاشیه‌‌سازی‌‌هایی را برای تخریب کارخانه داشته‌‌اند.

شهرتی‌‌فر در پایان اذعان داشت: از مدیریت کارخانه خواستم به جای اجبار و اعمال جریمه، کارگران را به اقامه نماز تشویق و ترغیب نماید؛البته بنده در هنگام حضور آن بنر را ندیدم و بعدا در فضای مجازی متوجه ابعاد قضیه شدم.

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب