۰
 
کد مطلب: 81801 |
 
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۵۹
آزادسازی املاک پارکینگ اطراف حرم مطهر امامزاده اسماعیل(ع) میانه آغاز شد
 
 
طی مراسمی با حضور مردم و مسئولین شهرستان میانه کلنگ آغاز آزادسازی املاک پارکینگ اطراف حرم مطهر امامزاده اسماعیل(ع) شهر میانه به زمین زده شد.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا به نقل از روابط عمومی شهرداری میانه، با حضور تنی چند از مسئولین شهرستان و اعضای شورای اسلامی شهر میانه و جمعی از نمازگزاران  کلنگ عملیات آزادسازی املاک تملیکی طرح احداث پارکینگ اطراف حرم مطهر امامزاده اسماعیل(ع) شهر میانه به زمین زده شد.

 

 

در این مراسم جلیل خرده فروش شهردار میانه با ارائه گزارشی از روند تملک و آزادسازی زمین ۲۰۰۰ متر مربعی که به یکی از پارکینگ های طرح ساماندهی بافت فرسوده اطراف حرم مطهر اختصاص یافته مردم و مسئولین را در جریان پیشرفت این طرح قرار داد.

 

 

 

خرده فروش گفت: از ۱۱ واحد ملکی واقع در طرح پارکینگ جنوبی اطراف حرم مطهر، تعداد ۳ واحد مسکونی به طور کامل تملک و سند آن به نام شهرداری میانه منتقل شده است و یکی از واحدها نیز در حال انتقال سند می باشد که مجموعا مقدار ۹۵۰ متر مربع را شامل می شود و مبلغ ۷۰۰ میلیون تومان برای تملک این واحدها پرداخت شده است.

 

 

شهردار تصریح کرد: باقیمانده املاک نیز تا ده روز آینده تملک و تخریب و آزادسازی خواهند شد.

 

 

شهردار میانه افزود: این طرح ابتدای سال جاری در شورای دور چهارم به تصویب رسیده و اعتبار لازم نیز تأمین شده و در حساب شهرداری موجود است و ما آمادگی داریم هر زمان که مالکین مراجعه نمودند قرارداد مصالحه را امضا و مطالبات آنان را پرداخت نماییم.

 

 

خرده فروش خاطرنشان کرد: طرح پارکینگ جنوبی اطراف حرم امامزاده اسماعیل(ع) به صورت زیرزمینی در یک طبقه احداث و در طبقه هم سطح آن نیز پارک محله ای ایجاد خواهد شد.

 

 

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه نیز در این مراسم در سخنان کوتاهی ابراز امیدواری کرد با توجه به شرایط خاص منطقه و برای جلوگیری از عواقب ناخوشایند اجتماعی عملیات تملک و تخریب املاک طرح با جدیت و سرعت انجام و در زمانی که شهردار وعده داد به اتمام برسد.

 

 

 

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب