۰
 
کد مطلب: 81706 |
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه 26 مرداد 1396 ساعت 07:06
ستاد احیای دریاچه ارومیه به ستاد مرگ آذربایجان تبدیل شده است/ وزارت کشاورزی پول گندم کشاورزان را پرداخت کند
 
 
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: فاضلاب روستاها و شهرها بدون تصفیه وارد دریاچه ارومیه می‌شود و ستاد احیای دریاچه ارومیه تبدیل به ستاد مرگ آذربایجان شده است.

به گزارش میانا به نقل از فارس، نادر قاضی پور ضمن تذکر به رئیس جمهور برای انحلال ستاد احیای دریاچه ارومیه که باعث شده فاضلاب روستاها و شهرها بدون تصفیه وارد دریاچه شود، این ستاد تبدیل را ستاد مرگ آذربایجان نامید و  اظهار داشت: به وزیر راه در خصوص جاده ارومیه به اشنویه و جاده ارومیه به سه راهی نقده، جاده ارومیه به تبریز و جاده ارومیه به مرز ترکیه که تبدیل به قتلگاه مردم شده، تذکر داد.

وی در تذکر به وزیر جهاد کشاورزی افزود: آقای حجتی از خدا بترس و به جای خرید ساختمان در تهران، پول گندم کشاورزان مظلوم را بدهید.

قاضی پور ادامه داد: به وزیر راه تذکر می دهم که چرا مسکن کارگران را داخل مسکن اجتماعی آوردید اما آجر روی آجر نگذاشته اید.

نماینده ارومیه با بیان اینکه به رئیس جمهور تذکر می دهم که چه زمانی وزیر علوم از بین اساتید مجرب آذربایجان انتخاب می‌شود، گفت: وزیر صنایع و معادن توضیح دهد که دلیل گرانفروشی مواد غذایی مصرفی در این مقطع بحرانی چیست.

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب