۰
 
کد مطلب: 81475 |
 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۲
مردمی بودن؛ شاخصه‌ جشن های دهه ولایت و امامت در شهرستان میانه خواهد بود
 
 
دبیر ستاد غدیرخم شهرستان میانه در نشست خبری با اصحاب رسانه از اجرای برنامه های متنوع در طول دهه امامت و ولایت خبر داد و بر مردمی بودن این دهه و اجرای برنامه ها به صورت خودجوش و مردمی تاکید کرد.

 به گزارش پایگاه خبری – تجلیلی میانا، حجت الاسلام حسن امیرنژاد برگزاری جشن های متعدد در مساجد و پایگاه های مقاومت، برگزاری مسابقات متنوع ورزشی، اطعام ایتام به نام ولایت و امامت، تجلیل از سادات و دیدار با خانواده شهدای سیّد، عیادت از بیماران و ده ها برنامه دیگر را از جمله برنامه های پیش بینی شده برای اجرا در طول دهه امامت و ولایت برشمرد و گفت: جزئیات برنامه ها، تعداد و زمان بندی آنها پس از برگزاری جلسات تخصصی و عمومی ستاد به اطلاع مردم ولایی شهرستان خواهد رسید.

 

 

   دبیر ستاد غدیرخم با بیان اینکه شهرستان میانه در طی سالهای متمادی جزو برترین های استان در اجرای برنامه های دهه ولایت می باشد، اظهار کرد: استارت برنامه های این دهه در روز عرفه با برگزاری دعای عرفه زده می شود و تلاش اعضای ستاد غدیر شهرستان بر این است که کلیه برنامه ها به صورت مردمی و خودجوش اجرا گردند.

 

 

   وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تجلیل از خبرنگاران فعال بسیج، خبرنگاری را عشق و هنر قلمداد کرد و گفت: خبرنگاری عشق حقیقی و هدیه ای خدادادی است و خبری که از وجود حقیقی تراوش می یابد، ماندگار شده و جاودانه می شود.

 

 

   مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه، قلم را یکی از عظیم ترین آفریده های خدا دانسته و پیدایش خط و نوشته را مهمترین رویداد تاریخی بشر عنوان کرد و افزود: هنر خبرنگاری باید با عشق و صداقت همراه شود تا خبرنگار به معنای واقعی و حقیقی بتواند به رسالت خود که همانا نمایندگی مردم و منعکس کننده آلام و درد دلهای محرومان و مظلومین جامعه است، عمل نماید.

 

 

خبرنگار: علی محمّد عزّتی

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب