۰
 
کد مطلب: 81404 |
 
تاریخ انتشار : جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۰۳
طوفان شدید و سیلاب در گنبدکاووس جان یک جوان را گرفت
 
 
بخشدار اینچه‌برون گفت: طوفان و باران شدید عصر امروز و امشب جان جوانی در روستای قره‌ماخر بخش اینچه‌برون شهرستان گنبدکاووس را گرفت.

به گزارش میانا به نقل از تسنیم، حمید سالمی اظهار داشت: عصر امروز سرعت باد و باران در شهرستان گنبدکاووس بسیار شدید بود و جوان ۲۱ ساله برای محکم‌کاری سقف دامداری به بالای آن رفت که بر اثر شدت باد به پایین پرت شد.

بخشدار اینچه‌برون افزود: عبدالکمال نوحد, جوان ۲۱ ساله به پایین سقوط کرد و حلب سقف این دامداری نیز به سرش اصابت کرد و بر اثر ضربه مغزی جان خود را از دست داد.

وی تصریح کرد: شدت وزش باد به قدری زیاد بود که ۵ تیر چراغ برق در این روستا را واژگون کرده و سبب قطع برق این روستا شده و در حال حاضر برق این روستا قطع است و در بازدید انجام شده قرار است در یکی, دو روز آینده مرمت و برق وصل شود.

بخشدار اینچه‌برون تاکید کرد: روستای قره ماخر در ۴۰ کیلو متری شمال گنبدکاووس واقع در جاده گنبدکاووس به داشلی برون قرار دارد.

سالمی اظهار کرد: اهالی روستا و مردم منطقه باید در زمان بارش و باد شدید از قرار گرفتن در چنین مکان‌هایی خودداری کنند.

بخشدار اینچه‌برون افزود: در هفته گذشته هم بر اثر وزش باد و باران شدید فردی در روستای هوتن با حادثه‌ای مشابه امروز جان خود را از دست داد.

هواشناسی استان گلستان نسبت به کاهش ۶ تا ۸ درجه ای دمای هوا و احتمال جاری شدن سیلاب هشدار داده بود و براساس پیش بینی هواشناسی این شرایط جوی تا جمعه شب در استان گلستان ادامه دارد.

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب