۰
 
کد مطلب: 81286 |
 
تاریخ انتشار : جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۳۹
کلنگی که بر زمین خورد و در زمین ماند/گره کور خیابان کمربندی میانه بعد از ۴ سال باز نشد!
 
 
کلنگ افتتاح خیابان 30 متری کمربندی ساحلی میانه در 4 سال گذشته به زمین خورد اما علی رغم وعده های مسئولین هنوز به سرانجام نرسیده است.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، افزایش روز افزون وسایط نقلیه و نبود ظرفیت کافی در خیابان های باریک شهر بر لزوم اجرای طرح خیابان کمربندی شهر میانه می افزاید . احداث خیابان ۳۰ متری کمربندی ساحلی میانه که از سالهای خیلی قبل شروع شده است با یک گره بزرگ مواجه بود که رضایت پیرمرد میانه ای برای گذشت از ۲۰ هزار متر مربع باغ خود بود.

 

 

۱۵ فروردین ماه سال ۹۲ بود که  مراسم بازگشایی وآغازعملیات اجرایی این قسمت از مسیر کمربندی ساحلی با حضور امام جمعه میانه، معاون فرماندار، دادستان، شهردار و شورای شهر و جمعی از مسوولان شهر کلنگ زنی شد.

 

 

 

این پروژه در زمان مذکور در حدود ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشت، جلیل خرده فروش شهردار میانه در مراسم کلنگ زنی این پروژه گفت: این پروژه طی سال جاری به پایان خواهد رسید.

 

 

 

حال با گذشت بیش از ۴ از این مسئله، بایستی گفت علت عجله به خرج دادن در کلنگ زنی این طرح چه بوده است ؟ در حالی که پرونده این پروژه در کمسیون ماده ۵ استان در حال رسیدگی به منظور بررسی و تصویب طرح های تفصیلی و شهری است، به نظر می رسد توافقات اولیه شهرداری با صاحب این زمین ها آنگونه که می بایست نتیجه بخش نبوده است.

 

 

 

شهرداری میانه کلنگ زنی خیابان کمربندی ساحلی میانه

 

 

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب