۰
 
همزمان با دهه کرامت و حضور خدام رضوی صورت گرفت؛

استقبال بی نظیر مردم میانه از کاروان حامل پرچم رضوی+تصاویر

کد مطلب: 81050 |
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۸
استقبال بی نظیر مردم میانه از کاروان حامل پرچم رضوی+تصاویر
 
 
همزمان با دهه کرامت و حضور خدام رضوی، مردم میانه از کاروان زیرسایه خورشید، خادمان و پرچم متبرک آستان قدس رضوی استقبالی بی نظیر کردند.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، خدام کاروان زیرسایه خورشید با اجرای ویژه مراسمات دهه کرامت و حمل پرچم مطهر آستان قدس رضوی در شهر میانه مورد استقبال بی نظیر اهالی قرار گرفتند.

 

 

این از ضبح امروز چهارشنبه ۱۱ مرداد ماه وارد شهر میانه شد و با استقبال گسترده دلدادگان و شیفتگان حضرت شمس الشموس قرار گرفت.

 

 

در این مراسم امام جمعه میانه در مسجد جامع این شهرستان در جمع خادمان رضوی به ایراد سخنرانی در مورد مناقب اهل‌بیت و جایگاه امام رضا(ع) پرداخت.

 

 

اجرای مراسم مداحی،حاج ولی الله کلامی از دیگر برنامه های امروز بود که با شور و حال خاصی در بین حضار و عاشقان امام رئوف در دستور کار قرار گرفت.

 

 

قرائت همگانی صلوات خاصه حضرت رضا(ع) و گرداندن پرچم متبرک آستان قدس رضوی به همراه اهدای تبرکات توسط خادمان بارگاه نورانی ثامن الحجج(ع) در این مراسم صورت گرفت که با استقبال بسیار عاشقان امام رضا(ع) همراه شد.

 

 

لازم به ذکر است؛ خادمان آستان قدس رضوی همزمان با سراسر کشور در قالب ویژه برنامه کاروان زیرسایه خورشید به استان آذربایجان شرقی آمدند تا پیام وحدت و یکپارچگی را در جهان و بین مسلمانان طنین انداز کنند.

 

 

 

 

 

خبرنگار و عکاس: امید کوهی

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب