۰
 
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه:

شهدا نور تاریخند و فروغ از نور خدا می گیرند

کد مطلب: 81027 |
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۱۴
شهدا نور تاریخند و فروغ از نور خدا می گیرند
 
 
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه در آیین گرامیداشت یادو خاطره شهید محمد زینالی در شهر ترک میانه، حضور در مجلس شهدا را منوط به دعوت خود شهید دانست و گفت: شهدا نور تاریخند و فروغ از نور خدا می گیرند و این نور هرگز خاموش نمی شود.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، حجت الاسلام حسن امیرنژاد با بیان اینکه شهدا غرق در ولایت بودند و ثبات قدم در دین، اسلام و قرآن منوط به حرکت در مسیر ولایت است، گفت: شهدا به خوبی توانستند این راه را تا آخر بپیمایند و در وصیتنامه خود به مردم نیز تاکید بر ولایتمداری و دینداری کرده اند.

 

 

 

   مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه با اشاره به ایثارگری ها و شهادت طلبی مدافعان حرم اظهار کرد: حضور در جبهه های جهاد و شهادت، ایمان، غیرت و ولایتمداری می خواهد و رسیدن به متاع دنیوی هرگز نمی تواند موجب شود تا انسان از زن و فرزند و جان و مالش بگذرد و به میدان شهادت پا گذارد.

 

 

 

 

   وی تصریح کرد: شهدا و خانواده های آنان نیازی به تکریم ندارند اما تکریم آنان دِینی است بر گردن همه ما و ما مدیون خون شهداییم و استمرار راه آنان است که می تواند مارا به سعادت و سربلندی برساند.

 

 

 

 

   حجت الاسلام امیرنژاد افزود: سپاه و بسیج امروز مورد هجمه دشمنان است چون هدف و راهشان، حرکت در مسیر شهداست.

 

 

 

 

   وی با تبریک دهه کرامت و با اشاره به حدیثی از امام رضا(ع)، ولایت را جزء لاینفک خداشناسی و خداباوری دانست و اظهار کرد: کسی که در مسیر ولایت نباشد، بی شک نیل به خدا هرگز برایش میسر نخواهد شد.

 

 

 

 

   یادواره شهدای محله به همت حوزه شهید باکری و با هدف گرامیداشت یاد و خاطره شهدا در مقابل منزل شهید والامقام محمّد زینالی با حضور بیش از ۲۰۰ نفر از مردم، مسئولین و خانواده های معزز شهدا در شهر ترک میانه برگزار شد.

 

 

 

 

 یادو خاطره شهید محمد زینالی در شهر ترک میانه

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب