۰
 
کد مطلب: 80708 |
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۱۷
توسعه شهری در شهرک ساحلی به نفع اقتصاد و اشتغال میانه است
 
 
معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه تاکید کرد: توسعه شهری در شهرک ساحلی به نفع شهر و حوزه اشتغال و اقتصاد و در مجموع سبب توسعه و عمران شهری است.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، حمید شکری در جلسه بررسی مشکلات شهرک ساحلی میانه  با حضور رییس دادگستری، اعضای شورای اسلامی شهر میانه و شهردار، خواستار تسریع در رفع موانع صدور پروانه  از سوی اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار  با جدیت تمام شده گفت: باید مشکلات صدور پروانه به خریداران در اسرع وقت رفع شود زیرا اولین دستگاهی که از این امر منفعت خواهد کرد شهرداری است که می تواند با صدور پروانه و غیره کسب درآمد کرده  و زمینه اشتغال برای تعداد زیادی از حرفه ها ایجاد نموده و رونق در بازار مصالح فروشی را فراهم نماید.

وی در ادامه افزود:  تکمیل شهرک ساحلی سبب خواهد شد تا از تراکم و گرانی مسکن در داخل شهر نیز کاسته شود.

فرماندار میانه با اشاره به مراجعات مردمی که در شهرک ساحلی زمین خریده و سرمایه گذاری کرده اند اشاره کرده افزود: این مردم از ما مسئولین انتظار اتمام بلاتکلیفی خود و صدور پروانه را دارند که انتظاری به حق بوده و باید برآورده شود.

حبیب قنبرزاده رییس دادگستری شهرستان میانه نیز در این جلسه خواستار رفع مشکل شهرک ساحلی از سوی شهرداری و شورای شهر شده گفت: این موضوع سبب سرعت عمل دررفع مشکل خواهد بود در صورتیکه قضایی شدن آن، زمانبر خواهد بود و ما نیز در این راه حمایتهای لازم را انجام خواهیم داد.

 

 

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب