۱
 
کد مطلب: 80506 |
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۹
طرح آتش به اختیار سلامت در شهرستان میانه عملیاتی شد/ارائه خدمات رایگان درمانی به مردم میانه+تصاویر
 
 
به همت کانون بسیج جامعه پزشکی و درمانگاه نصر میانه و با حضور بیش از 100 نفر عوامل اجرایی، اعم از پزشکان عمومی، متخصصان، روانشناسان و متخصصان درمانی و آموزشی، طرح آتش به اختیار سلامت در مدرسه آیت الله میانجی شهرستان میانه، کار خدمت رسانی به مردم در قالب ارائه خدمات رایگان درمانی، مشاوره، آموزشی و فرهنگی در تخصص ها و ابعاد مختلف، آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، با اجرای این طرح، مستضعفان و محرومین شهرستان میانه در تخصص های قلب، مغز و اعصاب، زنان و زایمان، ارتوپدی، داخلی، عفونی، جراحی عمومی، گوش، حلق، بینی، اطفال، روانپزشکی، عمومی و بیهوشی، مورد درمان قرار گرفته و از خدمات غربالگری بینایی، فشار خون، طب سنتی اسلامی، مشاوره خانواده، دیابت و خدمات آزمایشگاهی بهره مند می شوند.

 

 

   همچنین مراجعه کنندگان از خدمات آموزشی مهارت های زندگی، اطفاء حریق، کمک های اولیه بهره مند شده و در کنار این خدمات،  نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد و چادرهای دریافت خون، برپا شده و به مراجعه کنندگان شیر پاستوریزه رایگان ارائه می شود.

 

 

  جعفر غیابی در جمع پزشکان و متخصصان و عوامل اجرایی طرح سلامت بسیج، ضمن قدردانی از خدمات بسیج جامعه پزشکی، با بیان اینکه مردم روزی خواران خدایند و شما امروز راه را برای دریافت روزی الهی هموار کرده اید، طرح بسیج سلامت را یک نوع جهاد در بعد سلامت و بهداشت عنوان کرد و افزود: این کار از ابتدا تا انتهایش امری خدایی بوده و برای مجریان آن باقیات الصالحات است.

 

   فرمانده سپاه میانه دلیل موفقیت رزمندگان و بسیجیان در ابعاد مختلف از ابتدای انقلاب تا کنون را داشتن روحیه جهادی دانست و گفت: روحیه جهادی روحیه ای است که در آن خدمت و نوکری به مردم یک ارزش تلقی می گردد.

 

 

   وی اضافه کرد: محبت و رضایت مردم را با پول نمی شود خرید، و رشد شخصی، سازمانی و کشوری ما فقط در سایه روحیه جهادی اتفاق خواهد افتاد.

 

 

    غیابی اظهار کرد: مدیر ساعت محور نمی تواند بالنده شود و برای بالندگی و سیدن به مدیریت باکری ها و همت ها باید در مرکز اتفاقات و خط مقدم جهاد و خدمت باشیم.

 

 مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی میانه نیز با تشکر از کلیه متخصصان، پزشکان و عوامل اجرایی طرح بسیج سلامت، خود را خادم ملت دانسته و گفت: برای رفع محرومیت درمانی و بهداشتی مردم، از تمام توانمان بهره خواهیم برد و اجرای این طرح، پایه و آغازی برای اجرای طرح های گسترده تر و خدمات رسانی بیشتر خواهد بود.

 

 

 دکتر فریدون پورشهباز با بیان اینکه مردم ما شایستگی دریافت خدماتی بسیار گسترده تر را دارند، اظهار کرد: برای رفع مشکلات درمانی مردم، باید انقلابی وارد صحنه شده و مدیریتی جهادی داشته باشیم.

 

 

    وی افزود: اگر ما بتوانیم مدیریت جهادی را نهادینه سازیم، اجرای هر کار غیرممکنی، ممکن خواهد شد.

 

 

    لازم به ذکر است جمعیت هلال احمر، آموزش و پرورش، بهزیستی، تامین اجتماعی، شرکت پگاه آذربایجان، انتقال خون و آزمایشگاه سینا و برخی از پزشکان فوق تخصص و متخصص استان، سپاه و بسیج را در این امر مقدس یاری می کنند.

 

 

    طرح سلامت بسیج از ۹ صبح امروز آغاز شده و تا غروب آفتاب ادامه خواهد یافت.

 

 

 

خبرنگار و عکاس: امید کوهی

انتهای پیام/

 
 
 
 
  1. شهروند12 گفت:

    اجرتون با خدا
    دست همشون درد نکنه

نظر شما در مورد این مطلب