۰
 
کد مطلب: 79702 |
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه 14 تیر 1396 ساعت 08:44
معامله بر سر حفظ ارزش‌های اسلامی و انقلابی نخواهیم کرد
 
 
فرمانده سپاه عاشورا گفت: ما در حفظ اصول و ارزش‌های اسلامی و انقلابی معامله نکرده‌ایم و هیچ‌وقت هم معامله نمی‌کنیم .

به گزارش میانا به نقل از فارس، سردار غلام‌عسگر کریمیان اظهار کرد: انقلاب اسلامی شورش حسینیان زمان علیه یزیدیان بود.

وی با اشاره به تعبیر رهبر معظم انقلاب از آمریکا افزود:  بنا به فرمایش مقام معظم رهبری منظور از آمریکا نظام طاغوتی آمریکاست نه مردم آمریکا.

فرمانده سپاه عاشورا تاکید کرد: ما به آمریکا نه به چشم یک کشور بلکه به عنوان یک جریان نگاه می‌کنیم و انقلاب اسلامی شورش حسینیان زمان علیه یزیدیان زمان بود و طبق تعبیر مقام معظم رهبری، بهترین راه مبارزه با آمریکا خدمت به همین مردم است و نباید فراموش کنیم خدمتگزاری به مردم تبدیل به مبارزه با طاغوت می‌شود.

کریمیان با اشاره به فرمایشات حضرت امام خمینی( ره) و مقام معظم رهبری تصریح کرد: ادبیات حضرت امام خمینی( ره) و مقام معظم رهبری بسیار ساده، روان، همه فهم و بسیار مهم و کارساز است و هرکجا  فرمایشات امام و رهبری را به هنگام فهمیدیم و عمل کردیم، موفق بوده‌ایم و هر کجا نفهمیدیم یا دیر فهمیدیم و به هنگام عمل نکردیم، موفق نبوده‌ایم.

فرمانده سپاه عاشورا در ادامه با اشاره به جایگاه رهبری در کشور گفت: رهبریت در انقلاب اسلامی متصل به ولایت و خداوند است و یکی از شاخص‌های رهبری داشتن شخصیت کاریزماتیک و خدایی است و اسلام جایگاه ویژه‌ای برای ولایت و رهبری  قائل است.

وی تصریح کرد: ما در حفظ اصول و ارزش‌های اسلامی و انقلاب معامله نکرده‌ایم و هیچ‌وقت هم معامله نمی‌کنیم.

فرمانده سپاه عاشورا با تاکید بر اینکه ملت ایران هیچ‌وقت جنگ‌طلب نبوده است، خاطرنشان کرد: ما جنگ‌طلب نبوده و نیستیم اما اگر کسی زیاده‌خواهی کند دندان‌هایش را خرد می‌کنیم.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود حفظ پایگاه مردمی انقلاب اسلامی را  بسیار مهم و با اهمیت ذکر کرد و افزود: خدمتگزاری به مردم باعث پشتیبانی همه جانبه مردم از نظام و حاکمیت است و خدمتگزاری به مردم موجب ارتقای رضایت‌مندی مردم و به تبع آن موجب اقتدار و قدرت بازدارندگی می‌شود.

فرمانده سپاه عاشورا تصریح کرد: پاسداران و بسیجیان عزیز با حضور در نقاط محروم و خدمت به مردم موجب رضایت‌مندی عموم مردم شده و از این طریق پایگاه مردمی انقلاب اسلامی حفظ و حراست می‌شود .

وی اردوهای جهادی را بسترسازی برای خدمت‌رسانی به محرومان در سطح جامعه اعلام کرد و گفت: اردوهای جهادی بسترسازی برای خدمتگزاری به محرومان در سطح جامعه بوده و بهترین شیوه برای مقابله با استکبارستیزی به شمار می‌رود.

وی با اشاره به اهداف دشمن در جهت تضعیف جایگاه سپاه و بسیج در بین مردم گفت : اساساً دشمن در صدد تضعیف جایگاه بسیج و سپاه در بین اقشار مختلف مردم است و حرکت مقابله‌ای با هجمه‌های دشمنان حضور در بین مردم و خدمتگزاری به  آحاد مردم ولایت‌مدار است.

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب