۰
 
کد مطلب: 79190 |
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۰
روز جهانی قدس، روز وحدت دنیای اسلام و مقابله مستضعفین با مستکبرین است
 
 
در چهارمین محفل انس با قرآن کریم، پس از تلاوت قاریان قرآن، حجت الاسلام امیرنژاد استمرار انس با قرآن پس از ماه مبارک رمضان را مورد تاکید قرار داد و از کارکنان سپاه خواست تا ارتباط معنوی خود با قرآن را حفظ کرده و بر آموزش قرآنی فرزندان و اطرافیانشان اهتمام داشته باشند.

 به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه در جمع پاسداران رسمی و وظیفه سپاه، روز قدس را روزی سرنوشت ساز، روز تمرین دشمن شناسی و نمایش قدرت اسلام عنوان کرد و گفت: این روز، نمادی است که می تواند وجدانهای خفته جهان را بیدار کرده و باعث رسوایی مدعیان حقوق بشر غربی گردد، روز وحدت دنیای اسلام و مقابله مستضعفین با مستکبرین است.

 

   حجت الاسلام حسن امیرنژاد، رژیم صهیونیستی را رژیمی نژاد پرست و غاصب دانسته و با بیان مصادیقی از قوانین نژاد پرستانه آنان، گفت: این رژیم غاصب با ادیان آسمانی ضدّیت داشته و به تخریب اماکن مذهبی اسلامی و مسیحی می پردازد و در صدد است تفکر مادی را جایگزین معنویت اخلاقی و دینی کرده و با وجود ارتکاب کشتار، سرکوب و شکنجه فلسطینیان، خود را به عنوان چهره ای صلح طلب و ضد خشونت در دنیا معرفی نماید.

 

   وی حسادت، نژاد پرستی، مال اندوزی و دنیاطلبی، قساوت و توحّش، و روحیه ستمگری را از مهمترین خصوصیات رژیم صهیونیستی برشمرد و در هم شکستن وحدت مسلمین، حذف فلسطین از سرزمین غرب آسیا، جلوگیری از بیداری اسلامی و نهایتا تشکیل اسرائیل بزرگ از نیل تا فرات را از جمله اهداف استکبار جهانی از تشکیل رژیم اشغالگر قدس دانست.

 

   مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه، ریشه بحران در شمال غرب آسیا را رژیم غاصب و اشغالگر قدس دانست و اظهار کرد: برای حل بحران شمال غرب آسیا باید این ریشه خشکانده شود و قیام انتفاضه تقویت و استمرار یافته و روحیه دفاع از منافع ملت فلسطین تقویت گردد.

 

   وی افزود: بازگرداندن سرزمین های اشغالی به مردم فلسطین، جهاد و ایستادگی در برابر دشمنان اسلام و مسلمین، عدم تاثیرپذیری از سران سازشکار فلسطین و عرب و قدرتهای استکبار، و همچنین بازگشت به توحید و وحدت مسلمانان در برابر دشمنان از مهمترین راهکاهای حل بحران در کشور های غرب آسیاست.

 

 

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب