۰
 
کد مطلب: 79156 |
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۳۱
مردم قدر مدافعان حرم را فهمیدند/ موشک‌های سپاه گوشه‌ای از توانمندی ایران است
 
 
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو با اشاره به عملیات حمله موشکی سپاه علیه داعش، گفت: 6 موشکی که به سمت مقر داعش پرتاب شد تنها گوشه‌ای از توان نظامی و دفاعی نظام جمهوری اسلامی ایران بود که باعث امیدواری دوستان ایران شد.

به گزارش میانا به نقل از فارس، محمداسماعیل سعیدی در خصوص روز قدس و تحولات اخیر، با بیان اینکه روز جهانی قدس، روز اسلام بوده و روز وحدت مسلمانان است اظهار داشت: اگر همه مسلمانان با وحدت در کنار هم دست به دست هم دهند و به صحنه بیایند می‌توانند نمایش قدرت خود را نشان دهند و با این کار تاریخ انقضای رژیم صهیونیستی را زودتر سرعت خواهند بخشید.

وی در ادامه با اشاره به عملیات حمله موشکی سپاه علیه داعش، افزود: اقدام شجاعانه سپاه در نابودی مقر داعش پیام‌های زیادی داشت که به صاحبان پیام رسید و حتی وزیر دفاع رژیم صهیونیستی هم به پیام‌دار بودن اقدام سپاه پاسداران اعتراف کرد.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اولین پیام اقدام سپاه به رژیم صهیونیستی و آمریکا این بود که مراقب باشند و اقدام به ایجاد شرارت در منطقه نکنند، اضافه کرد: در صورت نا امن شدن منطقه، ایران ساکت نخواهد نشست و منطقه آنها را نا‌امن می‌کند.

وی با بیان اینکه پیام دیگر این عملیات به دوستان نظام جمهوری اسلامی ایران بود، خاطرنشان کرد: با این اقدام، دوستان ایران اسلامی متوجه اقتدار و قدرت نیروهای نظامی و سپاه شدند.

سعیدی ادامه داد: ۶ موشکی که به سمت مقر داعش پرتاب شد تنها گوشه‌ای از توان نظامی و دفاعی نظام جمهوری اسلامی ایران بود که باعث امیدواری دوستان ایران شد.

وی با تاکید بر اینکه ایران اگر بخواهد می‌تواند کاخهای شیشه‌ای افراد شرور حاکم در مناطق و حامیان تروریسم را  در هم بشکند، گفت: هر کشوری که بخواهد ایجاد ناامنی در منطقه بکند با ایران اسلامی روبرو خواهد شد و اقدام سپاه هم ذره‌ای از این مقابله بود که البته مردم قدر مدافعان حرم را متوجه شدند.

 نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با اشاره به گفته ولیعهد رژیم آل سعود در رابطه با اینکه عربستان جنگ را به داخل ایران خواهد کشاند، گفت: به ولیعهد عربستان می‌گویم شما مراقب خودتان باشید، زیرا اگر شما بتوانید سر خودتان را نگه‌دارید هنر بزرگی کرده‌اید.

وی خاطرنشان کرد: طبق شنیده‌ها و مشاهدات، مشکلات داخلی نظام حاکم بر عربستان به صورت جدی و بحرانی بوده و روز به روز تشدید می‌شود و تبدیل به اختلافات داخلی می‌شود.

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب