۰
 
کد مطلب: 79150 |
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۲۷
دشمنان اسلام از روزی بترسند که ایران تصمیم جدید بگیرد/ قدس موضوعی بین اسلام و کفار است
 
 
دشمنان اسلام از روزی بترسند که ایران تصمیم جدید بگیرد، قدس موضوعی بین اسلام و کفار است

به گزارش میانا به نقل از فارس، غلام‌عسگر کریمیان در خصوص روز قدس با بیان اینکه روز قدس تنها مختص به فلسطین نبوده و بلکه طبق فرمایش معمار کبیر انقلاب اسلامی قدس به همه اسلام مرتبط است، اظهار داشت: بر‌حسب امر پیامبراکرم (ص) صدای ناله هر مسلمانی در هر کجای دنیا شنیده شود و از دیگران کمک بخواهد باید برای کمک به آنان بشتابیم، در غیر این صورت مسلمان نیستیم.

وی با تاکید به اینکه مسئله قدس موضوعی بین اسلام و کفار و صهیونیست است، خاطرنشان کرد: حضور همه اقشار مردم در روز جهانی قدس به عبارتی تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل و دفاع از جبهه مقاومت و مقابله با صهیونیسم جهانی است.

فرمانده سپاه عاشورا با اشاره به یاوه‌گویی‌های اخیر ولیعهد عربستان علیه ایران اسلامی، تاکید کرد: یاوه‌گویی اخیر ولیعهد عربستان مربوط به چند روز قبل از اقدام شجاعانه سپاه پاسداران بود که با این اقدام و عملیات اخیر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فعلاً سکوت کرده‌اند.

سردار کریمیان خاطرنشان کرد: عربستان سعودی و امثال آن کوچکتر از آن هستند که بخواهند ایران را تهدید کند و در قواره‌ای نیستند که نام ایران را بر زبان بیاورند و بخواهند سر جنگ با ایران اسلامی داشته باشند.

وی افزود: تا زمانی که پاسداران انقلاب اسلامی و مردم ایران با آرمان‌های انقلاب هستند، هیچ‌کس نمی‌تواند اقدامی علیه ایران انجام دهد.

فرمانده سپاه عاشورا در ادامه با اشاره به عملیات موفقیت‌آمیز حمله موشکی سپاه پاسداران علیه داعش، بیان کرد: پیام اصلی اقدام غیورانه سپاه پاسداران این بود که ما می‌توانیم و توانستن را نیز در عمل نشان داد.

وی ادامه داد: ایران اسلامی به برکت خون شهدا و مجاهدت‌ها و فعالیت‌های دفاعی، یک قدرت بازدارندگی عظیمی ایجاد کرده و دشمن به این موضوع اعتراف کرده که اگر زمانی هر یک از دشمنان ایران اسلامی بر‌حسب حماقت خود جنگی با ایران داشته باشد هر چند شاید شروع کننده جنگ باشند اما تمام کننده نخواهند بود.

کریمیان با بیان اینکه منافع آمریکا و جبهه استکبار در هر نقطه از ایران و جهان زیر آماج مسلسل‌های پاسداران نظام انقلاب اسلامی و موشک‌های سپاه پاسداران  دارد، گفت: دشمنان ایران از روزی بترسند که ایران بخواهد تصمیم جدی در راستای آسیب وارد کردن به منافع جبهه استکبار بگیرد.

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب