۰
 
کد مطلب: 78181 |
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۰۶
اسلام با نام و یاد امام خمینی (ره) احیاء شد
 
 
امام جمعه میانه با اشاره به شخصیت امام خمینی (ره) گفت: اسلام با نام و یاد امام خمینی (ره) احیاء شد.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، حجت الاسلام والمسلمین عبدالله محمدی در مراسم گرامیداشت سالروز ارتحال امام خمینی(ره)  در روستای قویجاق از توابع بخش مرکزی با حضور مسئولین و مردم افزود: امام خمینی مسبب عزت و عظمت شیعه در عصر حاضر شد.

 

 

وی عدالت طلبی و مبارزه با ظلم و استکبار را از خصائص بارز بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران عنوان نموده بیان کرد: عده ای می پندارند که امام خمینی و راه او به اتمام رسیده و راه برای حیله کاری، رانت خواری، پارتی بازی و غیره باز شده است اما راه امام خمینی و یاد و نام ایشان تا ابد در دلها و اذهان مردم متدین، ولایتمدار و انقلابی ملت ایران باقی خواهد ماند.

 

 

حجت الاسلام محمدی به وعده خدا در دین و قرآن مبنی بر اینکه مستضعفین را حاکمان زمین قرار می دهیم اشاره کرده افزود: خداوند همواره ذلت و خواری را نصیب دشمنان امام (ره) و عزت و سرافرازی را نصیب دوستداران ایشان نموده است زیرا نهضت خمینی برگرفته از نهضت امام حسین (ع) بود و نهضت حسینی نهضتی نیست که از یادها برود.

 

 

امام جمعه میانه گفت: امام خمینی (ره) سفت و سخت در مقابل ابرقدرتها ایستاد و ثابت کرد که عزت و قدرت تنها از آن خداست.

 

 

وی به نقش امام خمینی(ره) و رهبریهای مدبرانه ایشان در به ثمرنشستن انقلاب و پیروزی در هشت سال جنگ تحمیلی ناجوانمردانه علیه ایران از سوی رژیم بعثی با حمایت استکبار اشاره کرده گفت: مرگ فجیعانه دشمنان از جمله صدام نتیجه دشمنی با اسلام، انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران و در راس آن امام خمینی(ره)  بود.

 

 

 

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب