۰
 
کد مطلب: 78162 |
 
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۸
۵۰ میلیارد ریال تسهیلات خوداشتغالی به مددجویان کمیته امداد میانه پرداخت شد
 
 
مدیر کمیته امداد میانه گفت: در سال ۹۵ تعداد ۱ هزار و ۱۰۰ نفر مددجو در رشته‌های گوناگون فنی و حرفه‌ای آموزش داده شدند که در این میان به ۳۵۰ نفر بااعتباری بالغ‌بر ۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان وام پرداخت‌شده است.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، فرج اله جعفری در نشست خبری با خبرنگاران با اشاره به اینکه در شهرستان میانه حدود ۶ هزار و ۲۵۰ خانوار زیرپوشش کمیته امداد هستند اظهار کرد: در همین راستا کمیته امداد امام خمینی (ره) در شهرستان میانه به ۱۳ هزار نفر باهدف توانمندسازی و خوداتکائی در دو بخش فرهنگی و اشتغال خدمات ارائه می‌دهد.

 

 

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) میانه بابیان اینکه ۱ هزار و ۴۰۰ دانش‌آموز و ۱۵۰ دانشجو در شهرستان میانه تحت پوشش کمیته امداد هستند افزود: به این تعداد محصل با کمک خیرین تا زمان فارغ‌التحصیلی خدمات ارائه می‌شود که خدای‌ناکرده عدم امکانات مالی باعث نشود که یک دانش‌آموز و دانشجو ترک تحصیل و یا افت تحصیلی کند.

 

 

وی با اشاره به بحث اشتغال‌زایی و خودکفایی مددجویان گفت: در سال ۹۵ تعداد ۱ هزار و ۱۰۰ نفر مددجو در رشته‌های گوناگون فنی و حرفه‌ای آموزش داده شدند که در این میان به ۳۵۰ نفر بااعتباری بالغ‌بر ۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان وام پرداخت‌شده است.

 

 

جعفری با اشاره به اینکه کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان میانه در بحث مشارکت‌های مردمی رتبه اول استان را دارد اذعان کرد: در سال ۹۵ کل کمک‌های جنسی و نقدی مردم شهرستان میانه به ارزش ۸ میلیارد تومان بود که در این راستا کمیته امداد شهرستان میانه رتبه اول استان را از سال ۸۵ تاکنون در بحث مشارکت‌های مردمی به خود اختصاص داده است.

 

 

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) خاطرنشان کرد: با مبلغ ۸ میلیارد تومان که در سال ۹۵ توسط مشارکت‌های مردمی به دست آوردیم، جهیزیه تعداد ۴۲۰ نوعروس تأمین‌شده است که دراین‌بین تعداد ۷۵۰ یتیم و دانش‌آموز حمایت مالی شده و هزینه‌های پزشکی و درمانی آنان پرداخت می‌شود.

 

 

وی از مردم شهرستان میانه درخواست مساعدت کرد و گفت: درخواست‌ها و انتظارات از مردم شهرستان میانه این است که همانند سال‌های گذشته ما را حمایت کنند لذا تهیه سبد غذایی در ماه مبارک رمضان و برای تحویل آن به مددجویان در معیت خیرین نیاز است.

 

 

جعفری در پایان با تأکید بر اینکه تعداد ۶۵۰ دانش‌آموز در شهرستان میانه بدون حامی هستند افزود: این ۶۵۰ دانش‌آموز که نوعاً سرپرست ازکارافتاده و بیمار داشته و بدون حامی هستند نیاز است تا این عزیزان حمایت شوند لذا از خیرین انتظار می‌رود در این راستا یار و یاور ما باشند.

 

 

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب