۰
 
کد مطلب: 77965 |
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۵۱
مردم میانه با مشکل تامین آب آشامیدنی مواجه هستند
 
 
نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی از وجود مشکل در روند تامین آب آشامیدنی مردم میانه و بکارگیری سد‌های این منطقه انتقاد کرد.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، فردین فرمند در جلسه علنی (سه شنبه، ۹ خردادماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود ضمن تبریک به مناسب فرارسیدن ماه مبارک رمضان، گفت: یک سوم آب منطقه آذربایجان شرقی در منطقه میانه قرار داشت، از این رو میانه جلگه حاصلخیزی تلقی می شد و محصولات مرغوبی هم در آنجا تولید می شد که امروز این روند وجود ندارد.

 

 

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه میانه جمعیتی بیش از ۵۰۰ هزار نفر دارد، اظهار کرد: متاسفانه در آخرین سرشماری صورت گرفته جمعیت شهرستان میانه کاهش یافته است.

 

 

وی با بیان اینکه سه سد بزرگ در شهرستان میانه احداث شده است، ادامه داد: یکی از سدها بخاطر نداشتن ۱۰۵ میلیارد تومان به منظور تخصیص پایاب، بلا استفاده مانده است.

 

 

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه یک سوم آب استان آذربایجان شرقی در این منطقه وجود دارد اما مردم این منطقه مشکل تامین آب آشامیدنی دارند، تصریح کرد: امیدوارم مسئولان به وضعیت کنونی به صورت کلان نگاه کنند تا مشکلات برطرف شود.

 

 

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب