۰
 
کد مطلب: 77857 |
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۵۶
پیکر شهدای مرزبانی ناجا در ملکان و بناب تشییع شد
 
 
هم اکنون پیکر پاک دو تن از شهدای مرزبانی نیروی انتظامی که دو روز پیش در مرز ارومیه و در درگیری با اشرار به شهادت رسیده بودند، در زادگاهشان، شهرستان ملکان و بناب آذربایجان شرقی در حال تشییع است.

به گزارش میانا به نقل از تسنیم، هم اکنون پیکر پاک دو تن از شهدای مرزبانی نیروی انتظامی که دو روز پیش در مرز ارومیه و در درگیری با اشرار به شهادت رسیده بودند، در شهرستان ملکان و بناب آذربایجان شرقی در حال تشییع است.

سرگرد محمدرضا فیروزی از اهالی روستای پرچین بلاغ ملکان در درگیری با اشرار پ.ک.ک در منطقه عملیاتی شمال غرب کشور به درجه رفیع شهادت نائل آمد و پیکر مطهر وی هم اکنون در ملکان تشییع می‌شود.

همچنین استوار دوم جواد فرحی هم که از اهالی روستای روشت کوچک بناب و  از نیروهای مرزبانی هنگ مرزی ارومیه بود عصر دو روز پیش در منطقه حسنلو سلطان به دست اشرار پژاک به شهادت رسید که هم اکنون  پیکر این شهید والامقام در بناب در حال تشییع است.

 این مرزبانان به همراه همکاران خود در حال گشت زنی مرزی در منطقه “حسنلو سلطانی” از توابع “هشتیان” در نوار مرزی ارومیه بودند که با اشرار مسلح گروهک تروریستی پژاک درگیر شده و به شهادت رسیدند و تعدادی از همراهان آنها نیز مجروح شدند.

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب