۰
 
پس از طی 40 کیلومتر راه سخت و کوهستانی ؛

دومین نوزاد برفی میانه‌ای به دنیا آمد + عکس‌

کد مطلب: 7614 |
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۲۶
دومین نوزاد برفی میانه‌ای به دنیا آمد + عکس‌
 
 
با حضور به موقع و امدادرسانی نجاتگران جمعیت هلال احمر شهرستان میانه دومین نوزاد برفی میانه‌ای در نخستین دقایق بامداد امروز پس از طی 40 کیلومتر راه سخت و کوهستانی، چشم به جهان هستی گشود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانا ، به دنبال بارش گسترده برف از هفته گذشته در استان آذربایجان‌شرقی و اختلال در محورهای مواصلاتی فرعی وبه ویژه محورهای فرعی و روستایی سومین نوزاد استان آذربایجان‌شرقی و دومین نوزاد میانه‌ای پس از طی ۴۰ کیلومتر راه سخت و کوهستانی، سالم به دنیا آمد.

با حضور به موقع و امدادرسانی نجاتگران جمعیت هلال احمر شهرستان میانه دومین نوزاد برفی میان‌ای در نخستین دقایق بامداد امروز چشم به جهان هستی گشود.

مثنی حیاتی رئیس جمعیت هلال احمرشهرستان میانه در تشریح عملیات گفت: شنبه گذشته در پی تماس تلفنی  مدیریت بحران شهرستان میانه مبنی بر وجود مادر بارداری در روستای «قره‌حاجیلو» از توابع بخش کندوان شهرستان میانه و نیاز مبرم به امدادرسانی بلافاصله نیروهای امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر شهرستان میانه حوالی ساعت ۲۱ شب به سرپرستی احمدفرمانی و به همراه یک مامای خانم عازم این روستا شدند.

حیاتی ادامه داد: نیروهای امدادی پس از یک و نیم ساعت رانندگی در مسیر سخت و پربرف کوهستانی به روستا رسیده و مادر ۲۰ ساله باردار را با انجام اقدامات پیش بیمارستانی در حداقل زمان ممکن و در سلامت کامل به بیمارستان خاتم‌الانبیای شهرستان میانه انتقال دادند.

‌حیاتی ‌خاطرنشان کرد: خوشبختانه در نخستین دقایق بامداد امروز نوزاد در بیمارستان به دنیا آمد و والدینش نام او را به عشق سرور شیعیان امیر مهدی گذاشتند.

در عملیات قبلی، روز جمعه گذشته ۱۹ دی ماه، همزمان با میلاد پیامبر و امام صادق نوزادی حین انتقال به بیمارستان در میانه راه در داخل آمبولانس جمعیت هلال احمر شهرستان میانه  به دنیا آمده بود.

 

 

 

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب