۰
 
قابل توجه نامزدهای پنجمین دوره شورای اسلامی/

اطلاعیه شهرداری میانه در خصوص تبلیغات انتخاباتی در شهر میانه

کد مطلب: 76098 |
 
تاریخ انتشار : دوشنبه 4 اردیبهشت 1396 ساعت 12:49
اطلاعیه شهرداری میانه در خصوص تبلیغات انتخاباتی در شهر میانه
 
 
شهرداری میانه اطلاعیه ای در خصوص نحوه تبلیغات نامزدهای پنجمین دوره شورای اسلامی را منتشر کرد.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، به اطلاع نامزدهای محترم انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر میانه می رساند: در راستای احترام به حقوق کلیه شهروندان محترم و برقراری عدالت در بین نامزدهای محترم و به منظور برقراری نظم و انظباط در تبلیغات انتخاباتی و جلوگیری از اقدامات غیرقانونی و حرکت های ناپسند در نصب اقلام تبلیغاتی، شهرداری میانه همچون انتخابات ادوار گذشته اقدام به برپایی جایگاه های ویژه نصب پوستر و تراکت های تبلیغاتی و اطلاع رسانی نامزدها خواهد نمود.

 

بدین منظور در نظر است بنر واحدی طراحی، چاپ و نصب شود که حاوی پوسترهای هم اندازه تمامی نامزدها بوده و محل درج برنامه های سخنرانی روزانه آن ها نیز در زیر پوستر هر نامزد پیش بینی شده باشد. لذا از کلیه نامزدها درخواست می شود تا تاریخ ۱۷/۰۲/۱۳۹۶ یک فقره فایل دیجیتال پوستر طراحی شده خود را در اندازه ۳۰در۴۰ سانتیمتر با روزلاسیون ۳۰۰DPI به واحد روابط عمومی شهرداری میانه تحویل دهند تا پس از طراحی و چاپ در موعد قانونی تبلیغات در نقاط از پیش تعیین شده در سطح شهر نصب شود.

 

امید است نامزدهای محترم با اقدام به موقع و همکاری مناسب در اجرای هرچه بهتر این طرح مشارکت نمایند تا شاهد برگزاری انتخاباتی منظم، پرشور و با نشاط باشیم.

 

روابط عمومی شهرداری میانه

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب