۰
 
کد مطلب: 75840 |
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۸
تشکیل قرارگاه پیشرفت و آبادانی در استان آذربایجان شرقی توسط بسیج سازندگی
 
 
فرمانده سپاه عاشورا گفت:کار نکرده بسیار است و خستگی در قاموس بسیج جایی ندارد و باید با هم افزایی و تعامل در راستای رسیدن به آرمان های انقلاب تلاش کنیم.

به گزارش میانا به نقل از شبسترنیوز،سردار غلام عسگر کریمیان،  در مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج سازندگی سپاه عاشورا، با اشاره به نقش فعال و مؤثر سپاه در تمام زمینه های مورد نیاز انقلاب و کشور در کنار دیگر نهادها گفت:پیش برندگی مجموعه بسیج سازندگی بارز و مشخص است.

وی اظهار کرد:اساس انقلاب ،رسیدن به عدالت و روح توحید است و اگر ماهیت انقلابی از این ارزش ها تهی گردد از مسیر انقلاب خارج شده ایم و باید توجه کنیم که در نظام اسلامی،احکام اسلامی باید اجرا شود.

فرمانده سپاه عاشورا مهمترین حرکت برای مقابله با دشمنان اسلام و انقلاب را خدمت به مردم دانست و افزود:کار نکرده بسیار است و خستگی در قاموس بسیج جایی ندارد و باید با هم افزایی و تعامل در راستای رسیدن به آرمان های انقلاب تلاش کنیم.

کریمیان با اشاره به حضور مردم با روحیه انقلابی در تمامی صحنه های انقلابی  عنوان کرد:حضور مردم ،پشتوانه هر نظام برای تولید قدرت و اقتدار ملی است و مطالبه رهبری از سپاه حضور فعال و مؤثر در صحنه ها است چنانکه آن حرکت به عنوان الگو برای جامعه قرار گیرد.

وی با تاکید بر جهاد کبیر در مقابل دشمن  اظهار داشت:نمی توان بدون رسیدن به استقلال اقتصادی به استقلال سیاسی دست یافت چرا که اگر استقلال اقتصادی نباشد در مرحله شعار باقی مانده ایم .

فرمانده سپاه عاشورا با تاکید بر اهمیت و نقش بسیج سازندگی در رسیدن به استقلال اقتصادی ابراز کرد:بسیج سازندگی اثبات می کند که با عمل جهادی و علی رغم امکانات کم می توان کارهای بزرگی انجام داد و این عین بهره وری است.

کریمیان ادامه داد:ما در زمینه منابع هیچگونه کمبودی نداریم و مدیریت انقلابی و جهادی حلقه مفقوده فعالیت ها و تلاش هاست و باید با وحدت در این عرصه تلاش کرد.

فرمانده سپاه عاشورای آذربایجان شرقی  در پایان خاطرنشان کرد:قرارگاه پیشرفت و آبادانی در سطح استان تشکیل شده در قالب این قرارگاه اقدامات مختلفی انجام می‌گیردکه از وظایف این قرارگاه در کنار دهستان قرار گرفتن و تلاش در جهت پیشرفت و آبادنی روستاهای آن منطقه است.

در این مراسم از زحمات سرهنگ پاسدار قائمی تجلیل و سرهنگ پاسدار جعفر رزمی،فرمانده سپاه ناحیه شبستر  به عنوان رئیس جدید سازمان بسیج سازندگی استان آذربایجان شرقی معرفی گردید.

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب