۰
 
کد مطلب: 74664 |
 
تاریخ انتشار : شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۳
اعزام ۱۷۰ نفر از بسیجیان شهرستان میانه به اردوی راهیان نور+تصاویر
 
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی میانه از اعزام 170 نفر از بسیجیان حوزه های شهری و بسیج محلات این شهرستان برای بازدید از مناطق عملیاتی جنوب کشور در قالب کاروان راهیان نور خبرداد.

سرهنگ پاسدار جعفر غیابی  روز شنبه ۵ فرودین ماه  در گفت و گو با خبر نگار پایگاه خبری – تحلیلی میانا با اشاره به اعزام زائران با ۴ دستگاه اتوبوس از به مناطق عملیاتی جنوب کشور افزود: زائران راهیان نور از مناطق عملیاتی جنوب ازجمله طلاییه ، هویزه اروند رود و شلمچه دیدن می کنند.

فرمانده سپاه ناحیه میانه با اشاره به تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمنان اسلام در برابر نظام مقدس جمهوری اسلامی تاکید کرد : هدف اصلی اردوی راهیان نور، آشنا سازی جوانان با مفاهیم ایثار و شهادت، معرفی شهدا به عنوان الگوی دست یافتنی و ایجاد نشاط معنوی و درس آموزی از مکتب شهیدان و پیاده کردن سیره عملی شهدا در زندگی است.

وی  با اشاره به اعزام ۱۷۰ تن از زائران شامل ۴۰ نفر بانوان و ۱۳۰ نفر از آقایان بسیجی شهرستان، دیگر هدف اصلی این اردو را توسعه فرهنگ گردشگری مذهبی در بین اقشار مختلف جامعه عنوان کرد.

لازم به ذکر است هر اتوبوس یک روحانی، یک راوی و یک مسوول دارد و علاوه بر بازدید از مناطق، خواندن زیارتنامه و سایر برنامه ها در طول مسیر رفت و برگشت برنامه های فرهنگی نظیر مسابقه دل نوشته برگزار می شود.

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب