۱
 
کد مطلب: 74647 |
 
تاریخ انتشار : شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۲
کارخانه تولید قطعات خودرو در شهرستان میانه افتتاح شد+تصاویر
 
 
کارخانه تولید قطعات خودرو در شهرک صنعتی شماره یک میانه با حضور شکری معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه، شیویاری نماینده میانه در مجلس شورای اسلامی افتتاح و راه اندازی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانا، این کارخانه که در زمینه کامپوزیت و قطعات پلیمری خودرو با عنوان شرکت همسازان شیمی کار خود را آغاز و با هزینه ای بالغ بر ۵ میلیارد ریال توسط سرمایه گذاری بخش خصوصی در مدت ۶ ماه راه اندازی و در حال حاضر ۸ نفر در آن مشغول به کار هستند.

مدیرعامل شرکت همسازان شیمی از افزایش پرسنل کارشناسی و کارگری این شرکت طی ماههای آتی خبر داده افزود: در حال حاضر با شرکت ایران خودرو دیزل قرارداد کاری بسته شده و با شرکت های دیگری نیز برای فروش محصولات عقد قرارداد خواهیم داشت.

محسنی محصولات تولیدی این شرکت را سپر، داشبورد، رو باطری، قطعات دور چرخ کامیون، مینی بوس و اتوبوس برشمرده، گفت: قطعات تولیدی این شرکت، نمونه داخلی و خارجی داشته، دارای استانداردهای بین المللی و خودروسازی بوده، تست های عملکرد را سپری و به تولید انبوه رسیده است و محصولی رقابتی با محصولات خارجی از نظر قیمت و کیفیت است بطوریکه قیمت تمام شده محصولات بخاطر نبود تعرفه های گمرکی و استفاده از مواد اولیه داخلی ۲۰ تا ۲۵ درصد پایین تر از قیمت محصولات وارداتی است.

 

 

انتهای پیام/

 
 
 
 
  1. معلم میانه دوست گفت:

    خدایا شکرت تشکر از سرمایه گذار محترم

نظر شما در مورد این مطلب