۰
 
کد مطلب: 73899 |
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۷
کاروان دانشجویی راهیان نور شهرستان میانه عازم مناطق عملیاتی جنوب کشور شد+تصاویر
 
 
تعداد 100 نفر از دانشجویان شهرستان میانه در قالب کاروان راهیان نور راهی مناطق عملیاتی جنوب کشور شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانا، مراسم بدرقه کاروان دانشجویی شهرستان میانه با حضور حجت الاسلام و المسلمین امیرنژاد مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه میانه و جمعی از کارکنان دانشگاه ها و مسئولین ظهر روز سه شنبه ۱۷ اسفند ماه از مقابل دانشگاه پیام نور واحد میانه برگزار شد.

مسلمی مسئول بسیج دانشجویی شهرستان میانه در گفتگو با خبرنگار میانا، گفت:  ۱۰۰ نفر از دانشجویان دانشگاه پسر و دختر دانشگاه های آزاد و پیام نور این شهرستان، در قالب دو اتوبوس  به سرزمین‌های نور جنوب اعزام شوند.

وی افزود: طی این سفر، دانشجویان به مدت ۵ روز از امکان زیارتی قم و جمکران و بعد از آن مناطق عملیاتی دو کوهه، فکه، اروند، خرمشهر، شلمچه، طلائیه، هویزه و پایگاه هوایی دزفول بازدید خواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه راهیان نور بستری برای آشنایی دانشجویان با شجاعت و عظمت رزمندگان و آئینه تمام‌نمای قامت استوار ۸ سال دفاع مقدس است، افزود: این اردو، یک حرکت فرهنگی جریان‌ساز و منشأ خیر و برکات بسیار بوده و امروز بسیج دانشجویی بر خود می بالد که افتخار نشان خادمی دانشجویان را برسینه دارد.

تبیین و ترویج معارف اسلامی دفاع مقدس و انتقال هنرمندانه آن به نسل جوان امروز به منظور ماندگاری و اجرایی نمودن این مکتب در زندگی جوانان  از مهم ترین اهداف برگزاری این اردو عنوان شده است.

 

 

 

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب