۰
 
کد مطلب: 72688 |
 
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۲
دشمن منتظر غفلت ماست تا با ایجاد تفرقه، راه رسیدن به مطامع خود را هموار سازد
 
 
محفل انس و مودّت خانواده های کارکنان بازنشسته سپاه با موضوع جهاد و انقلابی گری در حسینیه رزمندگان شهرستان میانه برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانا، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه، بر همبستگی و وحدت بین نیروهای سپاه و در سطح کلان، در بین مسئولان کشوری تاکید کرد و گفت: دشمن مترصد غفلت ماست تا با ایجاد تفرقه، راه رسیدن به مطامع خود را هموار سازد.

 

   حجت الاسلام حسن امیرنژاد با اشاره به حوادث و وقایع فتنه های ۷۸ و ۸۸، از سکوت معنادار برخی خواص و محافظه کاری برخی از مسئولان کشور گلایه کرد و گفت: وقتی پرچم امام حسین(ع) و مساجد به آتش کشیده شد، دیگر جای ابهامی وجود نداشت که در پشت پرده همه این فتنه ها دست دشمنان خارجی و منافقان داخلی نهفته بوده و هدفی جز براندازی انقلاب و نابودی اسلام دنبال نمی شد.

 

   وی با بیان اینکه دشمن در جنگ سخت نتوانست انقلاب اسلامی را نابود سازد لذا وارد جنگی به مراتب خطرناکتر و حساس تر به نام جنگ نرم شد، جهاد در این جنگ را جهاد کبیر عنوان کرد و اظهار داشت: اگر در جنگ سخت فقط نیروهای نظامی وارد صحنه می شدند، جهاد کبیر؛ جهادی همگانی است و ورودآحاد ملت را می طلبد.

 

   حجت الاسلام امیرنژاد ایستادگی در برابر دشمن و عدم تبعیت از مشرکان و کفار در میدانهای جنگ اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، هنری و … را جهاد کبیر معنا کرد و افزود: جهاد اصلی جهاد اقتصادی و فرهنگی است و هیچ کس نباید از آن غفلت نماید.

 

خبرنگار: علی محمّد عزّتی

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب