۰
 
کد مطلب: 72532 |
 
تاریخ انتشار : جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۹
یادواره شهدای طلّاب و شهدای غوّاص در مسجد جامع میانه برگزار شد+تصاویر
 
 
آیین گرامی داشت یاد و خاطره 22 شهید روحانی و 15 شهید غوّاص با حضور صدها نفر از خواهران و برادران بسیجی، مسئولین و خانواده های معزز شهدا در مسجد جامع شهرستان میانه برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانا، یکی از فرماندهان قرارگاه نصرت در این مراسم، بصیرت را عام المنفعه بودن معنا کرد و گفت: لباس خوب، ظاهر زیبا و گذاشتن ریش، ملاک بصیر بودن نیست حتی جانبازی، رزمندگی و ایثارگری هم اگر بصیرت نباشد به درد نمی خورد چرا که آدم بی بصیرت سر ولایت را هم از روی غفلت و بی بصیرتی می بّرد.

 

   سردار عبدالفتّاح اهوازیان دیدن شهدا با چشم دل را یکی از عوامل بصیرت آور عنوان کرد و افزود: باید این الگوها را مانند پرچم به اهتزاز در آوریم تا دشمن نتواند از غفلت ما سوء استفاده کند.

 

   وی با بیان خاطراتی از دوران دفاع مقدّس گفت: پاشنه آشیل جنگ ما را نیروهای بسیجی داوطلب شهادت تشکیل می داد و امروز اگر کسی دلش برای امنیت ملی، ناموس و کشورش می سوزد نباید سستی، ولنگاری و بی بصیرتی برخی از مسئولین، او را در دفاع از آرمانهایش سست و ضعیف کند.

 

   همچنین قبل از اجرای مراسم، سردار اهوازیان به همراه جمعی از مسئولین با حضور در منزل خانواده طلبه شهید شاخص کشوری در سال ۱۳۹۵-شهید ضا بیرامی- با آرمانهای شهدا تجدید میثاق کرد و گفت: هر کدام از این شهدای طلاب، اورانیوم غنی شده فرهنگی بودند و جامعه باید قدردان خانواده های آنان و رشادتهایشان باشد.

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب