۰
 
کد مطلب: 72515 |
 
تاریخ انتشار : جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۱۲
مراسم تجلیل از رتبه های برتر کنکور سال ۹۵ منطقه میانه برگزار شد+تصاویر
 
 
مراسم تجلیل از رتبه های برتر کنکور سال 95 منطقه میانه با حضور معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه میانه و نماینده مردم در مجلس شواری اسلامی و جمعی از مسئولین شهرستان در محل سالن اجتماعات هلال احمر شهرستان میانه برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانا، ساجدی فر معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش، میانه ضمن عرض تسلیت و تعزیت به مناسبت ایام فاطمیه و نثار سلام و درود به ارواح طیبه نورانی شهدا و امام شهدا و آرزوی توفیق روز افزون الهی به مقام معظم رهبری  و همچنین گرامی داشت یاد و خاطره شهدای حماسه  ۲۹ بهمن ماه سال ۵۶ تبریز و خیر مقدم به میهمانان گرانقدر ، دانش آموزان عزیز و اولیای محترم با بیان این نکته که رفتار دانش آموزان باید متشکل از سه عنصر هدف ، انگیزه  و نیاز باشد خاطر نشان کرد: حرکت در این مسیر و استفاده به عنوان سکوی پرش موفقیت خود و کشور را در آینده رقم خواهند زد.

 

ساجدی فر شناخت نیاز ها و ضرورت ها و جهت دهی مناسب آنها را موجب رشد و بالندگی و تعالی دانش آموزان عنوان کرد و افزود: با فراهم کردن فضای کنکور به دور از استرس و توام با آرامش برای فرزندان توسط اولیای محترم و انتظار موفقیت برحسب توان فکری دانش آموز و همچنین روش های صحیح مطالعه ، برنامه ریزی مناسب ، آشنایی با راهکار های تست زنی ، مدیریت زمان و مهارت سرعت عمل توسط خود دانش آموز شاهد موفیقت های بالاتری خواهیم بود.

 

مدیر آموزش و پرورش میانه از برنامه های این مدیریت در راستای تحقق اهداف نظام تعلیم و تربیت به چند مورد اشاره کرد:شکوفا کردن و شکوفا شدن استعداد دانش آموزان، ایجاد جو علمی در مدارس و تخصصی کردن معلمان ، توانمندسازی و توسعه مهارت های علمی معلمان، توسعه مدارس شبانه روزی با پوشش تحصیلی و کیفیت آموزش با رویکرد طرح خوداتکایی ، نظارت همتا ، غنی سازی واحد اطلاعات منابع مدارس (استاندارد سازی آزمایشگاه ها و کارگاه ها و کلاس درس) ، توزیع متوازن شاخه و رشته های تحصیلی و فعال کردن مشاوران تحصیلی در مدارس و…

 

دکتر فرمند نماینده مردم شریف میانه در مجلس شورای اسلامی، دانش آموزان نخبه و با استعداد شهرستان میانه را بعنوان  آینده ساز جامعه و کشور خواند و گفت: مشکلات و مسائل در پیش روی کشور به دست توانمند شما دانش آموزان حل خواهد شد.

 

دکتر فرمند با قدردانی از تمامی فرهنگیان سخت کوش عرصه علم، که باعث موفقیت و درخشش دانش آموزان شده اند و رو به دانش آموزان گفت : شما با قدرت فکری و استعداد و توانایی خود، جنگ نرم دشمن و هجمه ضد فرهنگی که علیه کشور و آینده کشور به کار گرفته اند با آنها مقابله و خنثی کنید و جاهای خالی را پر کنید.

 

مشایخی معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان میانه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و قیام ۲۹ بهمن مردم تبریز و ضمن ابراز خرسندی و خوشحالی از حضور در مراسم تجلیل از رتبه های برتر کنکور منطقه میانه گفت: امروز بشر به کمک علم توانسته مقام خلیفه الله را ثابت کند و به همنوعان خود خدمت کند.

 

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان میانه با بیان اینکه با دستیابی به علم و کسب قله های موفقیت کشور از لحاظ سیاسی ، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی بیمه میشود، افزود: امروز کشور هایی که از منابع طبیعی بهره چندانی ندارند ولی به کمک تولید علم و فناوری در عرصه های مختلف دارویی،نانو،نرم افزار های کامپیوتری … توانسته اند کشور خود را اداره کنند.

 

مشایخی به دانش آموزان استفاده از زمان و برنامه ریزی مدون در علم آموزی و کسب موفقیت، پرهیز از تعصبات علمی و جهت گیری های نابجای افکار ، عدم قناعت در علم آموزی و پیشرفت را توصیه کردند.

 

در خاتمه مراسم با اهدای لوح تقدیر و جوایز از ۱۹ دانش آموز حائز رتبه برتر زیر ۱۰۰۰ کنکور سراسری ۹۵ و همچنین از مدیران برتر مدارس منطقه تجلیل و تقدیر شد.

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب