۰
 
کد مطلب: 70942 |
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۷
برخی می‌خواهند دستاوردهای نظام را در “صفر” ضرب کنند/تجهیز ۱۳۲ یگان سایبری علیه ایران توسط آمریکا
 
 
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه می‌خواهند تمام دستاوردهای نظام را در صفر ضرب کنند و نظام دینی را شکست دهند، گفت: در این ایام باید به سمتی برویم که افکار جوانان را به این سمت معطوف کنیم که کجا بودیم و به کجا رسیدیم.

به گزارش میانا به نقل از تسنیم، محمداسماعیل سعیدی امروز در جلسه ستاد مرکزی گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر که در باشگاه فرهنگیان تبریز برگزار شد با اشاره به اینکه دشمنان به دنبال این هستند که بگویند مدیریت دینی نمی تواند یک کشور را اداره کرده و یک ساختار سیاسی بسازد اظهار داشت: سرمایه گذاری زیادی انجام دادند که انقلاب اسلامی ایران را ناکارآمد نشان دهند.

وی با بیان اینکه در نگاهی به ۳۸ سال گذشته می‌بینیم که هرجا انقلاب اسلامی و تفکر آن وجود دارد پیروز شدیم، افزود: در هر جا تفکر مبتنی بر لیبرالیسم پیش افتاد در آن نقطه شکست خوردیم.

نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وقایع اوایل انقلاب در غائله‌های مختلف و تلاش دشمنان برای شکست انقلاب اسلامی، گفت: در ۸ سال دفاع مقدس در بدترین شکل در غربت کامل ماندیم ولی با تفکر انقلابی بدون اینکه یک وجب از خاک را از دست بدهیم، دشمن را از پای در آورده و آن را مستأصل کردیم.

سعیدی با بیان اینکه سخت‌ترین مشکلات کشور با دست توانای ملت برطرف شد، ابراز داشت: رسالت ما این است که این دستاوردها با حضور خود مردم تبیین شود و نسل جدید از گذشته تا به حال با خبر شود که چگونه و از کجا به این موقعیت رسیده‌ایم.

وی تصریح کرد: انقلاب و نظام کارهای زیادی انجام داده است و نعمات بزرگی در اختیار داریم که اگر کفران نعمت کنیم این نعمات را از دست خواهیم داد.

سعیدی با بیان اینکه باید نقاط قوت نظام اسلامی را به مردم بیان کنیم، خاطرنشان کرد: نقاط ضعف هم با نقد منصفانه مطرح کنیم و به دنبال برطرف کردن آن باشیم.

وی با اشاره به اینکه در دهه فجر باید نقاط مثبت را بیان کنیم، ابراز داشت: تمام رسانه‌های نظام سلطه می‌خواهند یاس و نا امیدی را در کشور القا کنند، ضمن اینکه آمریکا با تأمین مالی، ۱۳۲ گارد و یگان سایبری علیه ایران راه اندازی کرده است که باید در برابر این اقدامات باید حرفی برای گفتن داشته باشیم.

وی افزود: در فضای مجازی به قدری شبهات مطرح می‌کنند و از کوروش و برخی افراد جملاتی مطرح می‌شود که چنین چیزی وجود ندارد و کسی به دنبال کشف حقیقت نیست که این جملات از افراد صحت دارد یا نه و پخش می‌شود و در این موضوع هم نسل جوان در معرض تهدید جدی است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه می‌خواهند تمام دستاوردهای نظام را در صفر ضرب کنند و نظام دینی را شکست دهند، خاطرنشان کرد: در این ایام باید به سمتی برویم که افکار جوانان را به این سمت معطوف کنیم که کجا بودیم و به کجا رسیدیم؟

وی با اشاره به ساخت فیلم معمای شاه در مظلومانه‌ترین شکل ممکن تصریح کرد: برخی هنرپیشه‌ها می‌گویند به قدری علیه ما هجمه است که می‌خواهند برای بازی در این فیلم پشیمانمان کنند، چرا باید جریان مخالف به قدری قدرت بیابد که چنین جسارت‌هایی بکند که “چون در چنین فیلمی بازی کرده‌ای بایکوت می‌شوی؟”

سعیدی با اشاره به اینکه فیلم فجر برای معرفی هنر انقلابی و متعهد است و باید از انحراف آن پیشگیری کنیم، ادامه داد: نباید به افرادی میدان داد که نه به این مملکت و نه به این ملت ذره‌ای دلسوزی ندارند.

نماینده تبریز در مجلس با اشاره به اینکه باید از تمام ظرفیت‌های مردمی و دولتی برای معرفی اهداف و آرمان‌های انقلاب استفاده کنیم، گفت: جریانی از ابتدای پیروزی انقلاب تلاش داشت که از ما را آرمان‌ها دور کند بنابراین باید در ایام‌الله‌ها آرمان‌های انقلاب پررنگ شده و نسل جوان بداند که آرمان‌های انقلاب مقدس است.

وی تصریح کرد: باید تلاش کنیم آرمان‌های ما منتشر شده چرا که با فاصله گرفتن از آرمان‌ها مطمئن هستم که از شتاب رو به جلوی کشور کاسته می‌شود.

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب