۰
 
فرماندار سابق مراغه در جمع کارکنان سپاه میانه:

ایجاد امنیت بدون مرز، ماموریت خاص سپاه است

کد مطلب: 70102 |
 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۵۷
ایجاد امنیت بدون مرز، ماموریت خاص سپاه است
 
 
منصور صادقی فرماندار سابق مراغه در جمع کارکنان سپاه گفت: ایجاد امنیت بدون مرز، ماموریت خاص سپاه است و اگر امروز امنیت ما حتی در دل آمریکا مورد تهدید قرار گیرد، سپاه وارد عمل شده و آن تهدید را خاموش خواهد کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانا،  همایش بصیرت افزایی و روشنگری با حضور کارکنان رسمی و وظیفه و جمعی از بازنشستگان در حسینیه امام خمینی(ره) سپاه میانه برگزار شد.

 

   فرماندار سابق مراغه در این همایش با اشاره به تاریخ سیاسی کشور، امام خمینی را مردی تکرار ناپذیر دانست که مسیر تاریخ و حرکت نظام را به کلی عوض کرد و افزود: مردم کردستان در ادوار مختلف تاریخ کشور همواره مورد بی مهری قرار گرفته و در اوج محرومیت بوده اند ولی به برکت تدابیر امام(ره)، جمهوری اسلامی تنها نظامی است که به تمامی مردم کشور، دیدی واحد داشته و صادقانه از خاک و مردم آن دفاع کرده است.

 

   منصور صادقی با بیان اینکه قدرتهای نظامی ابرقدرتها و گروه های تکفیری هیچ آرمان، هدف و انگیزه ای جز مادیات ندارند و قدرت آنها پوشالی و متکی به سلاح است، اظهار کرد: امروز با وجود قدرت سلاح ایمان و صداقت و اخلاص نیروهای سپاه از امنیت کامل در بین کشورهای جهان برخوردایم.

 

   وی یکی از ماموریتهای اصلی سپاه را تامین امنیت کشور بدون توجه به مرزی خاص عنوان کرد و گفت: در جهان انرژی خفته ای به نام ضدآمریکایی وجود دارد و ما با بیدار سازی این انرژی در منطقه، هرگز اجازه تکرار دوران دفاع مقدس را به دشمن نخواهیم داد و اگر امروز امنیت ما حتی در خاک آمریکا مورد تهدید واقع شود، سپاه بلافاصله وارد عمل شده و آن تهدید را خاموش خواهد کرد.

 

   صادقی تهاجم فرهنگی دشمن را نتیجه ضعف او در مقابله با ایران در جنگ سخت و نیمه سخت دانسته و گفت: دشمن هیچ نقطه قوتی ندارد ولی باید مراقب باشیم که نقاط ضعف ما او را قدرتمند نسازد چرا که آنها می خواهند بودن، زیستن و فرهنگ مردم ما را با انجام تهاجم فرهنگی، آنگونه که می خواهند بسازند.

 

   فرماندار سابق مراغه تصریح کرد: آمریکا از ما وحشت دارد و تمامی تهدیداتش پوچ و بی پایه است و اگر ما بر مدار تبعیت محض از ولایت فقیه و  اتحاد و یکدلی حرکت کنیم، آینده قطعا ازآن ما خواهد بود.

 

 

خبرنگار: علی محمّد عزّتی

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب