۵
 
کد مطلب: 69908 |
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۶:۲۴
شهردار میانه در خواب زمستانی/معابر یخ زده ای که چشم انتظار آفتاب هستند+تصاویر
 
 
اکثر محله ها و خیابان های شهر میانه با وجود گذشت چند روز از بارش برف هنوز یخ زده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانا، معابر و خیابانهای شهر میانه بدنبال بارش بیش از یک هفته بیش برف یخ زده و لغزنده شده است و مردم از یخ زدگی معابر گله مندند اما به نظر می آید شهرداری چشم انتظار تابش آفتاب برای آب شدن یخهاست.

امروز پنج شنبه حتی با آفتابی شدن هوا، برف مانده در خیابان های اصلی و پیاده روهای مرکز شهر میانه که تبدیل به لایه های قطور یخ شده اند را آب کند. حال سوال این است که چرا شهردار محترم تمهیدات لازم را نیندیشیده و آماده سازی لازم برای برف روبی پیاده روهای مناطق پر رفت و آمد شهر را چاره جویی نکرده است؟ این موضوع علاوه بر مختل شدن امورات اداری و زندگی روزمره همشهریان، تلفات جدی و خسارات زیادی به بار آید؛ حال آنکه زمان کافی برای تجهیز قوا برای مقابله با انسداد زندگی مردم وجود داشته که گویا بحث های سیاسی و اعتراض به سخنان نماینده و حمایت از فرماندار فرصت برنامه ریزی برای میریت بارش برف زمستانی را از شهردار محترم ربوده است.

 

نمک پاشی این معابر در چارچوب خدمات شهری برعهده شهرداری بوده که متاسفانه در این خصوص اقدامی از طرف شهرداری صورت نگرفته است.

 

 

 
 
 
 
 1. میانجی گفت:

  خدا خودش میداند که مسئولین شهر توان رفع مشکلات شهررناشی ازبارش برف راندارندوبرف نمیفرستد.

 2. میانجی گفت:

  اقای خرده فروش یه کم حرکت.

 3. میانجی گفت:

  اقای خرده فروش یه کم حرکت.

 4. میانلی گفت:

  چهارشنبه ساعت ۱۲ظهر یکی از اعضا خانواده در حوالی میدان نماز به طرف کارخانه یخ لیز خورده دستش از ارنج شکسته خدا از شهردارراضی نباشه که جرات نداشته پیاده رو هارو نمک پاشی کنه

 5. ناشناس گفت:

  جاناسخن اززبان مامی گویی

نظر شما در مورد این مطلب